Izsludina pieteikšanos NVO līderu apmācībām

Agris Grava vada diskusiju par savstarpējās sadarbības jautājumiem un naida runu

Tiek izsludināta pieteikšanās Biedrības “Jēkabpils NVO resursu centrs” projektā “Pilsoniskas sabiedrības stiprināšana Vidusdaugavas reģiona nevalstiskajās organizācijās” iekļautajai aktivitātei – divu dienu apmācību ciklam NVO līderiem.

Apmācības notiks 29. un 30. maijā, un interesenti – biedrību vadītāji vai to deleģētas personas aicināti pieteikties līdz 12. maijam.

Apmācības vadīs Latvijas Psihoterapeitu biedrības valdes loceklis, Latvijas Geštaltterapijas biedrības dibinātājs un valdes loceklis Agris Grava. Apmācībās tiks skatītas tēmas par veiksmīgas līderības priekšnoteikumiem, cilvēkresursu vadību, kā arī analizētas situācijas un skatīti problēmu vadības un  risināšanas varianti.

Apmācību grupa tiek plānota 7 – 10 cilvēku sastāvā, tāpēc ieteicams pieteikties pēc iespējas savlaicīgāk. Apmācību ciklu noslēdzot,  katram dalībniekam tiks izsniegts gūtās zināšanas apliecinošs sertifikāts.

Jāpiebilst, ka lektors A. Grava NVO jomā jau ir pazīstams – pēc biedrības “Jēkabpils NVO resursu centrs” uzaicinājuma vadījis diskusiju par savstarpējās sadarbības jautājumiem un naida runu, kā arī apmācības nevalstisko organizāciju biedriem un darbiniekiem “Līdzdarbības demokrātija un sadarbība”. Ieskatam – minēto apmācību dalībnieces, biedrības „Jauniešu klubs „13. pirmdiena”” vadītājas Lilijas Ražinskas viedoklis par  A. Gravu kā  pasniedzēju. „Lieliskas metodes, argumenti un sadarbības veids ar auditoriju. Profesionālis un kompetents cilvēks. Personība! Ir liela vēlme piedalīties šāda veida semināros arī turpmāk. Tā bija iespēja labāk iepazīt pašai sevi un izprast, kā veidot savu attiecību kultūru. Paldies!”, saka Jauniešu kluba vadītāja.

asākumu – divu dienu apmācību ciklu NVO līderiem  finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds
no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem

 

Anita Sproģe,

projekta “Pilsoniskas sabiedrības stiprināšana Vidusdaugavas reģiona nevalstiskajās organizācijās” korespondente

Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv