Lieldienas Sociālās aprūpes namā „Mežvijas”

2017. gada 16. aprīlī ir apritējis kārtējais gads un ir pienākušas Lieldienas – pavasara saulgrieži, jeb citiem Lieldienas – Kristus augšāmcelšanās svētki. Citiem Lieldienas saistās ar pavasara saulgriežiem, olām, zaķiem un pūpoliem, bet kristiešiem šie svētki ir nozīmīgāki pat par Ziemassvētkiem. Lai ko mums katram Lieldienas nozīmētu, tomēr svētku noskaņojums bija jūtams visā Jēkabpils novadā.

Tāpat arī Sociālās aprūpes namā „Mežvijas” notika gatavošanās šiem svētkiem, katram cilvēkam iekšēji apzinoties un gaidot šo svarīgo pavasara svētku tuvošanos. Līdzīgi, kā Ziemassvētkos arī Lieldienās Sociālās aprūpes nama „Mežvijas” iemītnieki gaidīja ciemiņus. Trešajās lieldienās mūs apciemoja Rubenes kultūras nama amatierkolektīvi – folkloras kopa “Kāre” (vadītāja Inga Krasevska) un senioru dāmu deju kopa “Draiskās Peonijas” (vadītāja Ināra Rudeviča) ar Lieldienu programmu – tautas dziesmas, dejas, rotaļas, kurās iesaistījās arī visi klātesošie. Tāpat neizpalika olu kaulēšanās un Lieldienu apsveikumi, ko bija sagatavojuši Zasas vidusskolas bērni. Sirsnīga atmosfēra un kopā būšanas prieks bija jūtams ikvienā.
Paldies par atsaucību un svētku organizēšanu – Rubenes kultūras nama vadītājai Intai Tomānei, Zasas vidusskolas skolotājai Andai Jurģevičai, Sociālās aprūpes nama ”Mežvijas” iemītniecei Varvarai Gavrilovai un Leimaņu pagasta bibliotekārei Līgai Lācītei.
SAN „Mežvijas” vadītājs – sociālais darbinieks
Kaspars Vaišlis
Autora foto
Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv