Lieldienas Ābeļu pamatskolā

 
13. aprīlī Ābeļu pamatskolā ieskandināja Lieldienas. Lieldienu svinēšanā piedalījās skolēni no 1. līdz 6. klasei. Viss sākās ar olu tīšanu un krāsošanu.

Bērni pa klasēm meklēja dabas materiālus, kuros ietīt olas un krāsoja tās. Kad darbs tika padarīts, sekoja dažādas aktivitātes. Skolēni devās uz estrādi kur tos gaidīja olu ripināšana, šūpošanās uz šūpolēm, dažādas rotaļas.

Katram vajadzēja sadalīties komandās uz dažādām stacijām. Rotaļas bija sekojošas: ”Diena un nakts”, “Pankūkas”, “Viens saimnieks iet uz mežu”, “Saule un mēness”. Tās vadīja skolotāja Iveta Bērziņa. Savukārt skolotāja Tatjana Donāne vadīja sporta aktivitātes: jēlu olu mešana uz tālumu, “Gaiļu cīņas” u.c. Skolotājs Vilnis Stūrītis koriģēja olu ripināšanu, un šūpoties skolēni varēja paši.
Kopumā Lieldienu diena bija izdevusies. Laikapstākļi nebija tie labākie, bet tomēr visi ļoti jauki pavadīja laiku un ieguva pozitīvas emocijas.
Aivita Urķe, 9.kl.
Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv