Tēva meitas Lieldienu šūpolēs

16. aprīļa vakarā Rubenes kultūras namā tika svinētas Lieldienas un notika jaundibinātā dramatiskā kolektīva pirmizrāde “Tēva meitas” pēc Danskovītes. Lomās darbojās – Rita Skrējāne, Dana Kantāne, Ilona Pūdāne, Laila Īvāne, Māris Liepiņš, Uldis Kārkliņš, Rūdolfs Flugins. Režisore Ilona Kantāne.

Lieldienu noskaņu radīja folkloras kopa “Kāre” ar Lieldienu dziesmām un rotaļām. Paldies visiem, kas apmeklēja pasākumu, paldies par Jūsu aplausiem un ziediem, paldies jaunajiem talantiem par sniegumu. Teātra spēle ir viens pozitīvs lādiņš kultūras lauciņā. Par to liecina kuplais apmeklētāju pulks un paaudžu satikšanās gan ģimenes, gan draugu lokā.

Kā atzīmēja režisore Ilona:ir gandarījums, ka izrāde bija īsta prieka deva gan skatītājiem, gan mums pašiem. Vislabākais novērtējums bija skatītāju smiekli zālē, sirsnīgie vārdi un ziedu klēpji pēc izrādes.
Inta Tomāne, Rubenes kultūras nama vadītāja
Autores foto
Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv