Jēkabpils novadā LEADER projekta ietvaros uzstādītas videokameras

video_noverosana

Jēkabpils novada pašvaldība projekta Nr. 16-05-AL24-A019.2201-000003 “Videonovērošanas sistēmas uzstādīšana Jēkabpils novada Brodu, Dunavas un Zasas ciemos” ietvaros ir uzstādījusi videonovērošanas iekārtas Brodu, Dunavas un Zasas ciemos, ar mērķi uzlabot drošības sistēmu Jēkabpils novada teritorijā. Sabiedriskās kārtības un pārredzamības nodrošināšanai, Dunavas ciemā videonovērošanas sistēma uzstādīta pie Dunavas pamatskolas un pie autobusu pieturas, Brodu ciemā – pie Ābeļu pagasta pārvaldes ēkas, katlu mājas un daudzdzīvokļu dzīvojamo māju rajonā (pie ēkas Aldaunes iela 5), Zasas ciemā – pie Zasas pagasta pārvaldes ēkas, Zasas kultūras nama ēkas un pie autobusu pieturas. Projekta kopējās izmaksas ir 10 285,00 EUR, no kurām Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējums ir 4767,00 EUR un pašvaldības līdzfinansējums 5518,00 EUR. Plānotos videonovērošanas sistēmas uzstādīšanas darbus veica SIA “Videoprojekts Baltija”.
Ceram, ka uzstādītās videokameras palīdzēs informatīvi administratīvo pārkāpumu lietu izskatīšanā, iespējamā vandālisma novēršanā un zādzību skaita samazināšanā novada teritorijā!

Projektu speciāliste Agnese Kalniņa

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē: http://ec.europa.eu/agriculture/rural-development-2014-2020/index_lv.htm

Print Friendly, PDF & Email