Zasas kultūras nama deju kolektīviem lieliski panākumi skatē!

Landi

Zasas KN jauniešu deju kolektīvs “Landi”

9. aprīlī Viesītes kultūras pilī notika ikgadējā Jēkabpils apriņķa deju skate. No mūsu novada kopā piedalījās 6 deju kolektīvi, no tiem divi nāk no Zasas kultūras nama.

Visas sezonas garumā, neskaitāmos vakaros, rītos un pēcpusdienās, kultūras namā un Zasas vidusskolas sporta zālē notika gari deju mēģinājumi, gatavojoties skatei, kuru stingri vērtēja Latvijā atzīti deju horeogrāfi un skates deju autori.
Vidējās paaudzes deju kolektīvs “Solis” D grupā ieguva I pakāpi (52,7 punktus), savukārt, jauniešu deju kolektīvs “Landi” C grupā ieguva Augstāko pakāpi (45,7 punktus), izpelnoties lielu žūrijas atzinību!
Milzīgs paldies atbalstītājiem, līdzjutējiem, visiem mazajiem rūķīšiem, kuri sniedza savu devumu rezultātu sasniegšanā! Un vislielākais paldies dejotājiem un Daigai Ģeidānei, veltot tik lielu daļu sava laiku tam, lai viss izdotos! Bez viņiem mēs nebūtu tur, kur esam tagad – augšgalā!
Ar jaunu sparu, jauniem spēkiem un jaunu degsmi uz priekšu!
Krista Cankale
Zasas kultūras nama vadītāja

Zasas KN vidējās paaudzes deju kolektīvs “Solis”

Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv