Tautas deju skate Viesītē (9. aprīlis 2017) (FOTO)

Ar foto galeriju no pasākuma ar iepazīties šeit >>

9. aprīlī Viesītes kultūras pilī norisinājās XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku deju lieluzveduma “Māras zeme” repertuāra apguves skate Jēkabpils deju apriņķa kolektīviem. Tajā piedalījās tautas deju kolektīvi no Jēkabpils, Aknīstes, Viesītes, Krustpils, Salas novadiem un Jēkabpils pilsētas.
Dejotāju priekšnesumus vērtēja deju svētku virsvadītāji Zanda Mūrniece, Jānis Ērglis, Jānis Purviņš, Gunta Skuja un Agris Daņiļevičs. Rezultātā Jēkabpils novada Zasas KN JDK “Landi” (vad. D.Ģeidāne) iegūta augstākā pakāpe, Zasas KN VPDK “Solis” (vad. D.Ģeidāne) – I pakāpe, Leimaņu TN VPDK “Deldze” (vad. D.Ģeidāne) – I pakāpe, Ābeļu TN VPDK “Kaupre” (vad. I.Gādmane) – II pakāpe, Rubenes KN VPDK “Rasa” (vad. I.Tomāne) – II pakāpe, Rubenes KN JDK “Laude” (vad. S.Vaitķeviča) – diploms par piedalīšanos.
Liels paldies dejotājiem un kolektīvu vadītājiem par ieguldīto darbu, pacietību, neatlaidību! Lai tik pat ašas kājas arī nākamgad, piepildot sapni nokļūt uz 2018. gada deju svētkiem!

K.Sēlis
Autora foto

Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv