Zasas vidusskolas komandas piedalās “Lāses Kausā”

“Lāses Kauss” ir vienas no populārākajām volejbola sacensībām skolu jauniešiem, kuras šogad tika organizētas 8. aprīlī Rīgā jau sešpadsmito reizi. Sacensībām bija divi posmi – atlases sacensības, kas notiek visā Latvijā un finālsacensības, kur piedalās labākās komandas no Latvijas pilsētām un novadiem. Finālsacensības tradicionāli tiek organizētas Rīgā, Olimpiskajā Skonto hallē un ir kļuvušas par volejbola svētkiem, jo paralēli volejbola sacensībām, kas vienlaicīgi notiek uz 16 laukumiem, bērniem un jauniešiem ir iespēja pierādīt sevi arī dažādās atrakcijās, viktorīnās, radošajās darbnīcās un citās aktivitātēs. Visus spēļu dalībniekus spēļu atklāšanā sveica valsts prezidents Raimonds Vējonis, volejbola federācijas prezidents Atis Sausnītis, Aizsardzības ministrs Raimons Bergmanis u.c.

Skolēniem, sacensības uzsākot, tika izsniegti krekliņi ar pasākuma logo – zēniem gaiši zaļā un meitenēm oranžā krāsā, bet spēļu laikā piedāvāti dažādi kārumi no spēļu sponsoriem – sulas, piens, saldējums, minerālūdens un maizītes.
Zasas vidusskolas zēnu komanda (Aišpurs Raivis, Aleksejevs Raivo, Vasiļivs Raivis, Verbickis Ilgvars, Ļapustins Alens Niks, Austrums Egīls) ieguva 6.vietu un meiteņu komanda (Dadeika Diāna, Kazanauska Jana, Korņejeva Inese, Korņejeva Iveta, Demkova Marta, Ģeidāne Katrīna, Pabērza Dana, Rubene Antra) -15.vietu. Katrā grupā bija pa 30 komandām. Spēļu laikā mūsu sportistus uzmundrināja un padomus deva skolotāji un treneri Jānis Kokins, Iveta Aišpure. Priecājamies par skolēnu sasniegumiem un novēlam arī turpmāk cītīgi trenēties un spēlēt šo aizraujošo spēli – volejbolu!
O.Spēka
Skolas arhīva foto
Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv