Izmaiņas SIA “Rubenītis” apkalpotajos maršrutos

Uzlabojot skolēnu pārvietošanās iespējas, no 10. aprīļa SIA “Rubenītis” apkalpotajā maršrutā “Vārpas” – Červonka – Slate iekļauta papildu pieturvieta “Vāverieši”, bet maršrutā “Vārpas” – Rubeņi – “Rubiķi” – “Vārpas” iekļautas divas jaunas pieturas – “Vāverieši” un “Rudāki”. Savukārt maršruts Mazslate – “Kaktiņi” – Mazslate ir saīsināts, kā arī mainījies autobusa izbraukšanas laiks. Par to informē Autotransporta direkcija.

Turpmāk pieturvietā “Vāverieši” pasažierus uzņem un izlaiž autobuss, kas no pieturvietas “Vārpas” darbadienās izbrauc plkst. 6.50. Savukārt pieturā “Vāverieši” un “Rudāki” apstājas autobuss, kas darbadienās no pieturas “Vārpas” izbrauc plkst. 15.15.

No 10. aprīļa maršruta Mazslate – “Kaktiņi” – Mazslate autobuss darbadienās no pieturvietas “Mazslate” izbrauc 10 minūtes vēlāk – plkst. 7.30. Ņemot vērā, ka pieturvietā “Sīļi” un “Kaktiņi” ilgstoši netika uzņemts un izlaists neviens pasažieris, maršruts tika saīsināts un līdz abām pieturām pasažieru pārvadājumi vairs netiek nodrošināti.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc  izsniegtā biļešu skaita.

J.Apīnis

Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv