NOVADĀ PIEEJAMA LEKCIJA PAR ONKOLOĢIJU

veseliba_logo

onko

24.aprīlī Jēkabpils novadā:

  • 11.00-13.00 Ābeļu tautas namā, Ābeļu pagastā

Lekcijas par onkoloģijas profilaksi vadīs Jēkabpils reģionālās slimnīcas ārsts onkologs ķīmijterapeits Grigorijs Plakhins. Profilakse piedāvā vērtības ziņā pašu efektīvāko un ilgstošāko stratēģiju cīņā ar vēzi.  Uzzināsim kādi ir riska faktori, kā arī abu dzimumu veselības pašizmeklēšanas metodes, par pieejamo valsts skrīninga progrmammu kā arī citu nozīmīgu informāciju par veselības profilaksi. Onkoloģijas profilakse – jebkuram cilvēkam, kas saudzē savu veselību un domā par nākotni, jāievēro veselīga dzīvesveida nosacījumi.

Lekciju ietvaros dalībniekiem būs iespēja bez maksas veikt veselības parametru paškontroles ekspres-testus (noteikt glikozes, holesterīna un hemoglobīna līmeni asinīs), kā arī būs pieejams medicīnas speciālists, kas sniegs konsultācijas par saņemtajiem rezultātiem.

Lekcija – BEZ MAKSAS

Informācija pa tālr.28677242 vai rakstot uz baiba.cakure@jekabpilsnovads.lv

Lekcijas tiek īstenotas projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ietvaros.

Jēkabpils novada sporta pasākumu organizatore,

Veselīgo pašvaldību tīkla koordinatore Jēkabpils novadā

Baiba Čākure

Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv