Lielā talka tuvojas!

Šogad talku reģistrācija tiek veikta jaunajā Lielās Talkas mājas lapā www.talkas.lv.

Lai reģistrētu talku, sākumlapā esošajā kartē jāieliek sarkanais punkts plānotajā talkas vietā, un pēc tam jāklikšķina uz labajā pusē esošās zilās pogas PIETEIKT TALKU. Karti var pietuvināt, attālināt, pārbīdīt. Līdz ko tas izdarīts, atveras reģistrācijas forma ar nepieciešamajiem laukiem, kurus aizpildīt. Ja sarkanais punkts nejauši ielikts kļūdaini, to var pārbīdīt, kamēr pieteikums vēl nav nosūtīts.

Talkas dienā darbosies arī īpaši reģionālie telefona numuri, uz kuriem sūtīt informāciju par talkas dienas aktivitātēm:
Zemgale + Rīga – 26909713
Latgale – 26909715

Uz šiem numuriem talku atbildīgie aicināti sūtīt īsziņas par talcinieku skaitu, interesantajiem atradumiem, savākto atkritumu daudzumu, sūtīt sveicienus talkotājiem citos novados, kā arī citas interesantas ziņas.

Šogad Lielajai Talkai ir arī jauns konkurss, kurā aicinām ikvienu sagatavot video par Latvijas zaļo tēlu – Latvijas vizītkarti. Konkursā var
piedalīties visi interesenti bez ierobežojumiem. Konkursa nolikums atrodams šeit: http://talkas.lv/2017/03/22/lielas-talkas-konkurss-latvijai-but-zalai/

Novēlam veiksmīgu gatavošanos Lielajai Talkai! Kā arī gaidām jaukus iedvesmojošus stāstus par to, kā Jums veicas!

Evija Grīnmane
web: www.talkas.lv

Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv