Jēkabpils novada 2017.gada Zolītes čempionāta 4.posms Zasā

10. marta Zolītes čempionāta 4.posms pulcēja 66 zolmaņus. Šajā posmā lielākā Zolmaņa tiltulu izcīnīja Mārtiņš Makoveckis (Kalna pagasts) uzvarot 7 zoles. Ir sastādīts Zolītes čempionāta kopvērtējums, kas ieskicē šī gada iespējamos finālistus, top-10 pārliecinoši pārstāv Ābeļu, Leimaņu, Kalna un Rubeņu/Slates pagasti tupat uz papēžiem minot arī pārējiem pagastiem. Priekšā vēl 2 posmi, kas situāciju kopvērtējuma tabulā vēl var mainīt, jo finālā tiek skaitīti tikai 4 labākie posmu rezultāti.

Individuālajā konkurencē Zasas pagastā veiksmīgākie zolmaņi bija:

 
Pagastu ieskaite:
Uz tikšanos jau 5. posmā 31. martā Dignājas pamatskolā!

 

Jēkabpils novada Zolītes čempionāta 4. posma rezultāti:
Kopvērtējums pēc 4 posmiem:
Jēkabpils novada sporta pasākumu organizatore
Baiba Čākure
Autores foto

 

Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv