21. marts – Vispasaules sociālā darba diena

Otrdien 21. martā, Starptautiskā sociālo darbinieku federācija (The International Federation of Social Workers) atzīmē Vispasaules sociālā darba dienu, kuras 2017. gada vadmotīvs ir „Kopienas un vides ilgtspējas veicināšana”. 

Pasaulē, un nu jau vairākus gadus arī Latvijā, Sociālā darba diena tiek svinēta marta trešajā otrdienā.

Sociālā darba diena ikgadēji ir laiks, kad īpaši tiek uzsvērts un izcelts sociālā darba speciālistu ieguldījums un tiek vērtēts paveiktais sociālā darba praksē, kā spriests par to, kas vēl būtu jāpaveic, lai popularizētu, atbalstītu un veicinātu sociālā darba atpazīstamību un celtu tā prestižu Latvijā.

Vispasaules sociālā darba dienai veltīts pasākums Latvijā būs nedēļas izskaņā, kad notiks sociālo darbinieku konference  “Profesionālā integritāte sociālajā darbā II: Ētika sociālajā darbā”, kā arī konkursa „Gada labākais sociālais darbinieks Latvijā 2016” balvas pasniegšanas ceremonija.

Labklājības ministrs Jānis Reirs izsaka cieņu un pateicību par darbu, ko ikdienā sociālie darbinieki veic, un novēl turpināt profesionāli augt un pilnveidoties!

Ar Jēkabpils novada Sociālā dienesta 2016. gada darbības pārskatu var iepazīties šeit >>.

 

Informāciju sagatavoja:

Egils Zariņš, Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciālists, 64331829, egils.zarins@lm.gov.lv

 

Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv