Tikšanās ar Sēlijas novadu uzņēmējiem

9. un 10. februārī Sēlijas novadu jauniešu apvienība “SēJa” organizēja “Uzņēmēju dienu” Sēlijas novadu skolās. Pasākuma ietvaros jaunie uzņēmēji no Jēkabpils un Krustpils novadiem dalījās ar jauniešiem pieredzē par to , kā ir būt jaunajam uzņēmējam un kā uzsāka savas gaitas.

9.februārī Zasas vidusskolā viesojās jaunā uzņēmēja Signe Bērziņa no Krustpils novada, kura nodarbojas ar sporta zirgu audzēšanu, kopšanu un zirgu sporta popularizēšanu. Signe dalījās ar atmiņām no bērnības kā viņa šo sporta veidu uzsāka un arī par to, kā ir būt jaunajam uzņēmējam. Signe ir vēl pavisam jauna, taču ar savu apņēmību un neatlaidību jau ir sasniegusi augstus rezultātus. Signes stāsts bija iedvesmojošs un visnotaļ interesants, pēc meitenes stāstītā varēja saprast, ka ir vajadzīga pacietība un uzņēmība, lai strādātu bez brīvdienām un ar mīlestību!
10. februārī Krustpils pamatskolā viesojās Jēkabpils novada uzņēmēja Ieva Jase, biedrības “Ūsiņš” valdes priekšsēdētāja, pazīstama arī kā TV šova “Lauku sēta” saimniece. Ieva Krustpils pamatskolā dalījās savā pieredzē par to kā uzsāka savu uzņēmējdarbību un kāda ir viņas ikdiena, kā arī stāstīja jauniešiem par savu pieredzi TV šovā “Lauku sēta” .Ieva iedvesmoja ikvienu klausītāju un iedrošināja realizēt pat vistrakākās idejas, jo viegli nebūs, bet gandarījums par sasniegto ir neizmērojams.
“Uzņēmēju dienas” mērķis bija parādīt vietējiem jauniešiem, ka nav jābrauc uz lielpilsētu, lai uzsāktu biznesu un nopelnītu. Šīs divas jaunās dāmas ir izcils piemērs tam, ka laukos arī var pelnīt un attīstīties.

Klinta Miežāne

Sēlijas novada apvienības “SēJa” pārstāve
Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv