Izglītojošā pēcpusdiena un Meteņu dienas svinības bērniem Leimaņos

Download PDF
25. februārī Leimaņu Tautas namā notika izglītojošs pasākums bērniem un pieaugušajiem: “Meti, meti metenīti atved mums pavasari”. Pasākumu organizēja Leimaņu bibliotēka kopā ar Leimaņu Tautas namu.

Pasākuma ievadā bibliotēkas vadītāja pateicās par bērnu, jauniešu un vecāku aktīvo dalību un lasīšanu 2016. gada “Bērnu žūrijā”, čaklajiem lasītājiem dāvinot magnētiņus, kā arī informējot par Lielajiem Lasīšanas svētkiem Latvijas Nacionālā bibliotēkā 11. martā. No bibliotēkas šos svētkus apmeklēt būs iespēja 2 čakliem ekspertiem.

Pasākuma gaitā mēs, Līga un Ingrīda, apmeklētājus iepazīstinājām ar Latvijā pazīstamām divām februāra un marta jubilārēm Māru Zālīti un Rozi Stiebru. Nelielajās prezentācijās pastāstījām par viņu daiļradi – grāmatām un multfilmām. Klātesošajiem dalībniekiem bija iespēja nopelnīt saldumus, atbildot uz āķīgajiem jautājumiem par redzēto un dzirdēto. Prezentāciju noslēgumā noskatījāmies Rozes Stiebras veidoto multfilmu: “Neparastie rīdzinieki”. Ieeja “ kinozālē” bija krūzīte ar popkornu.
Pēc pasākuma nopietnās daļas sekoja informācija par Meteņiem. Minējām mīklas, klausījāmies ticējumus. Pēc tam sākās pasākuma jautrākā daļa: spēles un komandu sacensības. Mešana mērķī, puzles salikšana, “boulings” , bumbiņas vadīšana apkārt šķēršļiem.
Noslēgumā degustējām pašu ceptās un atnestās pankūkas.
Paldies visiem dalībniekiem, pasākuma līdzautoriem un pankūku cepējiem!
Ar foto galeriju no sarīkojuma var iepazīties šeit >>
Leimaņu bibliotēkas vadītāja Līga
K.Sēļa foto
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv