Vakance

mazda

Jēkabpils novada pašvaldība izsludina pieteikšanos uz Jēkabpils novada atbildīgā par autotransportu – automašīnas vadītāja (ar sagādnieka funkcijām) amatu – 1 slodze, uz nenoteiktu laiku.

Prasības pretendentam:

• Nepieciešamas B, BE kategorijas autovadītāja tiesības un trīs gadu pieredze autovadītāja darbā;
  • vēlamas D un D1 kategorijas autovadītāja tiesības;
  • darbam nepieciešamas tehniskās zināšanas autotransporta uzturēšanā un ekspluatācijā, iemaņas sagādes un norēķinu jautājumos, prasme plānot savu laiku (bieži darba braucieni uz Rīgu un citām vietām), komunikāciju prasme.

Kontaktinformācija – Izpilddirektors tālr. 65220733,  īpašuma pārvaldīšanas nodaļas vadītāja tālr.65220822.
    Motivācijas vēstuli un CV līdz 2017.gada 24.februārim sūtīt uz
    e-pastu: novads@jekabpilsnovads.lv, vai iesniegt Jēkabpils novada pašvaldībā,
    Rīgas ielā 150a, Jēkabpilī  (Reģ.Nr.90009116789).