Seminārs LEADER projektu potenciālajiem iesniedzējiem un Latvijas Lauku Eksporta klubu tikšanās Ābeļu pagastā

„Lauku partnerība „Sēlija”” aicina uz semināru LEADER programmas ietvaros – „Produkcijas un pakalpojumu veidi lauku reģionā. To izplatīšanas iespējas.” Seminārs būs vienlaikus arī 4 Lauku Eksporta klubu tikšanās reize.

Arī oktobrī turpinām tradīciju, tādēļ aicinām visus interesentus 26.10. plkst. 11.00 Staļļos „Ūsiņš” ( „Luģenieki”, Ābeļu pagasts, Jēkabpils novads). Savā pieredzē un ar saistošu informāciju dalīsies divi lektori.

Mārtiņš Dāle – Produkcijas izplatības ceļi, loģistika. SIA „Containerships”.

Ieva Jase – Saimnieciskās darbības dažādošana biedrībā – izaicinājumi, izglītība, plānotās nišas. Biedrības „Ūsiņš” vadītāja.

Papildus prezentācijām varēs ielūkoties „Ūsiņa” staļļos un darbības jomās – jāšanas sports, mini zoo u.c. Kā arī uzdot interesējošos jautājumus saistībā ar LEADER programmas finansējumu 2017.gada konkursā.

Turklāt, „Ūsiņa” staļļos un visā saimniecībā šogad tika filmēts latviešu televīzijas šovs „Lauku sēta”, kuru pavisam drīz sāks translēt televīzijas kanāls TV3. Otra īpašā lieta šogad par biedrību „Ūsiņš” ir LEADER projektu konkursā apstiprinātais projekts par jaunas jāšanas sporta manēžas izbūvi. Apsveicam un braucam un skatāmies!

Lauku eksporta klubi tiek veidoti, lai papildinātu Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras aktivitātes Latvijas reģionos, iedrošinot esošos un topošos uzņēmējus veidot un saglabāt darba vietas uzsākot/turpinot eksportu, tādējādi stabilizējot arī kopienu ekonomiku. Lauku eksporta klubi piedāvās atbalstu, zināšanas un iedrošinājumu potenciālajiem eksportētājiem lauku teritorijās.

Lauku eksporta klubi sniedz iedrošinājumu potenciālajiem eksportētājiem un sniedz iespēju esošajiem eksportētājiem apzināt un sasniegt jaunus tirgus. Šāds koncepts tiek piedāvāts arī Latvijas lauku kopienām, lai palīdzētu lauku kopienām kļūt ilgtspējīgākām un kopīgi veicinātu Latvijas lauku telpas attīstību.
 Lauku Eksporta klubu tikšanās Ābeļu pagastā noris LEADER programmas ietvaros sadarbībā ar Zemkopības ministriju un Lauku atbalsta dienestu.

PASĀKUMA PLĀNS

 

Lelde Uzkure

Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv