Eiropas Sporta nedēļa aktivitātes Jēkabpils novadā

Pasākumi Jēkabpils novadā:

17. septembrī: “Sportiskā ģimenes diena aktīvās atpūtas trasē” norisināsies pl.12:00 līdzās Dignājas brīvdabas estrādei (pie Dignājas pamatskolas). Dalībnieki varēs izmēģināt jauno aktīvās atpūtas trasi, kā arī veiklākajiem tiks sarīkotas sacensības uz laiku un precizitāti. Izaicini sevi, nāc aktīvi atpūsties kopā ar visu ģimeni! Pasākuma laikā būs pieejams āra grils.

18. septembrī:  “Nūjo visa ģimene” var piedalīties ikviens. Kopā ar fizioterapeiti mācīsimies pareizi nūjot. Pasākumā aicināti arī tie kam nav nūjošanas inventāra. Tiekamies pl.12:00 pie Ābeļu pagasta pārvaldes veselības takas. Ģērbjamies laikam atbilstoši un ērtos sportošanas apavos.

22. septembrī: Zasas vidusskolas sporta zālē pl. 18:00 norisināsies pasākums “Vingrošana pieaugušajiem”, kas aicina pieaugušos aktīvi pavadīt savu brīvo laiku. Vingrošanas nodarbības Zasā notiek bez maksas profesionāla sporta speciālista vadībā. Tāpēc esi aktīvs – pievienojies vingrotāju pulciņam Zasā!

 

Eiropas Sporta nedēļa ir Eiropas Komisijas iniciatīva ar mērķi eiropiešu vidū veicināt kustīgu, aktīvu dzīvesveidu. Eiropas sporta nedēļa norisinās no 17.-23.septembrim. Vismaz vienreiz nedēļā sporto tikai katrs trešais jeb 31% iedzīvotāju Latvijā. Aicinam Latvijas iedzīvotājus būt fiziski aktīviem un tā – arī veselākiem, Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP) 22.jūlijā izziņoja Eiropas Sporta nedēļu, ar vienotu aicinājumu “Esi kustīgs. Esi vesels.” 

Sīkāk par Eiropas sporta nedēļu: http://beactivelatvia.lv/

Pasākumu karte: http://beactivelatvia.lv/izaicinisevi/

Baiba Čākure,

Jēkabpils novada sporta pasākumu organizatore

Print Friendly, PDF & Email
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv