Daily Archives: 11/02/2021Aicinām pieteikties bezmaksas lekcijai ZOOM platformā

Download PDF

Aicina piedalīties izstādes “Mūsu Jēkabpils novads” veidošanā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Strauji tuvojas jaunā administratīvi teritoriālā reforma. Vēl pirms apvienojamies ar apkārtējiem novadiem, atcerēsimies pēdējos 12 gadus kopā Jēkabpils novadā!

Iedzīvotāju informēšana un viedokļa izzināšana par paskaidrojuma raksta izstrādi rotaļu un mācību āra teritorijai Zasā

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldība aicina iedzīvotājus izteikt viedokli un sniegt priekšlikumus līdz 2021. gada 15. februārim par izstrādāto skici “Multifunkcionālas, izzinošas, drošas rotaļu un mācību āra teritorijas izveide individuālām bērnu mācīšanas vajadzībām pie Zasas vidusskolas”

Adrese: Zaļā iela 6 un Zaļā iela 8, Zasa, Zasas pagasts, Jēkabpils novads (teritorija starp Zasas vidusskolu un pašvaldības ēku “Astras”)

KNAB publicē informatīvo materiālu par priekšvēlēšanu aģitācijas ierobežojumiem

Download PDF

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sagatavojis informatīvo materiālu par ierobežojumiem priekšvēlēšanu aģitācijas periodā. KNAB materiālā skaidro, kas ir priekšvēlēšanu aģitācija un kādi aģitācijas ierobežojumi jāievēro politiskajām partijām, to apvienībām un deputātu kandidātiem, kā arī plašsaziņas līdzekļiem un personām, kas aģitē, taču nepārstāv nevienu politisko spēku.

Šodien visā Latvijā tiek atzīmēta 112 diena

Download PDF

Šodien visā Eiropas Savienībā atzīmē vienotā ārkārtas palīdzības izsaukumu numura 112 dienu, kuras ietvaros arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) īsteno vairākas aktivitātes, lai veicinātu sabiedrības informētību par 112 numuru, uz kuru zvanot iespējams saņemt operatīvo dienestu palīdzību.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv