Daily Archives: 06/01/2021Biedrība „Ūdenszīmes” sadarbībā ar Rubeņu skolu īsteno projektu „Mācies no cilvēkiem. Mācies no dzīves”

Download PDF

Projekts “Mācies no cilvēkiem. Mācies no dzīves” mums tiešām liek mācīties nepārtraukti. Tā īstenošanu uzsākām 2020.gada oktobrī, ar lielām cerībām vest bērnus mācību braucienos uz Zasu, Leimaņiem, Dvieti, Bebreni, lai parādītu, cik radoši un veiksmīgi var strādāt tepat, tuvējos pagastos. Ja mācās un dara, protams. Taču epidemioloģiskās situācijas ierobežojumi ieviesa korekcijas, un braucienus nācās atlikt līdz drošākiem laikiem.

Kaldabruņas tūrisma puduris pieņemas spēkā

Download PDF

Pateicoties Jēkabpils novada pašvaldības finansiālajam atbalstam, pašā 2020.gada nogalē biedrībā “Ūdenszīmes” ir izdevies paveikt divus Kaldabruņas un tās tuvākās apkārtnes attīstībai svarīgus darbus.

Sadzīves atkritumu izvešanas grafiki Jēkabpils novadā 2021. gadā

Download PDF

Plānotie sadzīves atkritumu konteineru un maisu izvešanas grafiki Jēkabpils novadā 2021. gadā

SIA „Vidusdaugavas SPAAO”

Animācija bērniem par masku nēsāšanas nepieciešamību

Download PDF

Lai palīdzētu vecākiem, skolotājiem un citiem bērnu audzināšanā iesaistītajiem pārrunāt ar bērniem masku nēsāšanas nepieciešamību Covid-19 pandēmijas laikā, Bērnu klīniskā universitātes slimnīca ir izveidojusi dzīvespriecīgu animāciju.

Download PDF

Zemgalē top reģiona jauna Attīstības programma

Download PDF

Zemgales Attīstības padome (ZAP) attālinātā sēdē pirmajā redakcijā apstiprinājusi un publiskajai apspriešanai nodevusi Zemgales plānošanas reģiona (ZPR) Attīstības programmas 2021.- 2027. gadam projektu.

Pirmās redakcijas sabiedriskā apspriešana līdz 22.02.2021. Vairāk informācija – https://ej.uz/sabiedribaslidzdalibazpr
Savus priekšlikumus par ZPR Attīstības programmu 2021.-2027.gadam lūdzu sūtīt elektroniskā veidā uz e-pastu zpr@zpr.gov.lv

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv