Daily Archives: 09/11/2020Par Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām partnerorganizāciju ceturto atlasi

Download PDF

Informējam, ka Sabiedrības integrācijas fonds 03.11.2020. izsludinājis Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām partnerorganizāciju ceturto atlasi atbalstāmo darbību īstenošanai:
–    pārtikas un pamata materiālās palīdzības izdalīšanai un papildpasākumu īstenošanai,
–    maltīšu nodrošināšanai un papildpasākumu īstenošanai.
Atbalstāmās darbības tiks finansētas ar Eiropas Savienības un Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Īstenošana paredzēta visā Latvijas teritorijā no 2021. gada 1. aprīļa.

Strēlnieku varonības gaismā

Download PDF

Mīlot šo zemi – Latvijas valsti, mēs gribam būt īsteni tās pilsoņi, kam pienākums zināt vēsturi, godināt latviešu strēlniekus, kuri aizstāvēja mūsu tēvu zemi, jaundibināto valsti, kad to apdraudēja ienaidnieks.

Katram novadam ir bagāta vēsture, bet Jēkabpils novadam īpaši ir 1914.-1919. gadi, kad likteņupe Daugava bija frontes līnija, kad Daugavas piegulošo pagastu saimniecības tika “noslaucītas” līdz pamatiem no zemes karadarbības rezultātā.

Esam kā koki – ar dziļām saknēm un bezgalīgu mūžu

Download PDF

Latvija, atrazdamās pasaules karu krustcelēs ir radījusi leģendāru varoņu cilti, kas vienmēr cīnījusies par savas valsts neatkarību, par savas tautas izdzīvošanu.

1919. gada rudens – Varonības, bezgalīgas uzupurēšanās, nodevības un arī savtīguma un gļēvulības laiks – Latvijas Brīvības cīņu laiks. 1919. gada rudens notikumi lika apvienoties visiem tiem, kuri jutās piederīgi proklamētajai Latvijas republikai.

Biedrības “Lauku partnerība Sēlija” paziņojums

Download PDF

Biedrība “Lauku partnerība Sēlija” izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanas 9. kārtu Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma „Atbalsts LEADER vietējai attīstībai (sabiedrības virzīta vietējā attīstība)” apakšpasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar SVVA stratēģiju”, atbilstoši Ministru kabineta 2015. gada 13. oktobra noteikumiem Nr.590 „Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtībai lauku attīstībai apakšpasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”.

Sīkāk ŠEIT >> .

Biedrība “Lauku partnerība Sēlija”

Karjeras nedēļas “Klau! Sadzirdi savas iespējas” aktivitātes Viesītes vidusskolā

Download PDF

Karjeras nedēļas pasākumos iesaistījās jaunieši no 70 pilsētu, novadu un pašvaldību apvienību izglītības iestādēm un 17 Profesionālās izglītības kompetences centriem (PIKC). Karjeras nedēļas pasākumos no 26. līdz 30. oktobrim izglītības iestādēs visā Latvijā šogad vairāk nekā 1080 dažādos grupu pasākumos attālināti un tiešraidēs piedalījušies vairāk nekā 68 000 jaunieši.

Slatiešus aicina piedalīties akcijā “Gaismas ceļš”

Download PDF
Lāčplēša dienā mēs visi pieminam Latvijas aizstāvjus, kuriem pateicoties, mums ir sava valsts un valoda. Viena no Lāčplēša dienas tradīcijām ir pieminēt Latvijas Brīvības cīņās kritušos, iededzot svecīti māju logos.
11.11. no plkst. 16.00 aicinām SLATES CIEMA iedzīvotājus iesaistīties akcijā “Gaismas ceļš”. Iedegsim gaismiņas savos logos, māju pagalmos un izgaismosim mūsu novadu un Latviju kopā! Aicinām ikvienu aiznest savu gaismiņu un veidot kopīgu gaismas ceļu pie Slates skolas.
Radīsim sirds siltu noskaņu un iedegsim svecītes, pieminot Latvijas brīvības cīņās kritušos.

Būsim atbildīgi un ievērosim distanci un valstī noteiktos noteikumus Covid -19 ierobežošanai!

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv