Daily Archives: 06/11/2020Jauni ierobežojumi saistībā ar Covid-19

Download PDF

Ņemot vērā valdības lēmumu, ka no 9. novembra līdz 6. decembrim valstī būs izsludināta ārkārtējā situācija*, Veselības ministrija uzsver, ka šajā laikā būtiski ir atjaunot prasmes sadzīvot ar Covid-19 tā, lai izdotos ierobežot Covid-19 izplatību, stabilizētu situāciju un būtu iespējams atgriezties ierastajā dzīvē.

Par sociālo pakalpojumu sniedzēju darbību ārkārtējā situācijā

Download PDF

Izsludinot valdībai ārkārtējo situāciju saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu, paredzēts  ierobežot arī sociālo pakalpojumu sniedzēju darbību, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības un nepieciešamos piesardzības pasākumus.

Ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijas jaunus klientus varēs uzņemt, individuāli izvērtējot nepieciešamību pakalpojumu klientam nodrošināt nekavējoties, iespēju garantēt drošību un pakalpojuma sniegšanai nepieciešamos resursus.

Par bāriņtiesu darbību ārkārtējā situācijā

Download PDF

Izsludinot valdībai ārkārtējo situāciju saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu, bāriņtiesu darbs turpinās, nodrošinot darba nepārtrauktību arī šajos ārkārtējās situācijas apstākļos. Bāriņtiesas darbu organizēs pielāgojoties jaunajiem apstākļiem, pārejot uz darba režīmu, kas ir epidemioloģiski drošs un vienlaikus neierobežojot cilvēkus uz savu tiesību un likumisko interešu aizstāvēšanu.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv