Daily Archives: 05/11/2020Par higiēnisko masku nodrošināšanu trūcīgajiem un maznodrošinātajiem

Download PDF

Paredzēts, ka līdz š.g. 20. novembrim pašvaldības nodrošinās bezmaksas higiēnisko masku izsniegšanu saviem iedzīvotājiem, kuriem noteikts trūcīgas vai maznodrošinātas personas statuss, kā arī tiem, kas uzturas patversmēs vai saņem dienas aprūpes centru, dienas centru, krīzes centru vai aprūpes mājās pakalpojumu. To nosaka Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likums. Jāņem vērā, ka individuālo aizsardzības līdzekļu lietošana daudzās publiskās vietās ir obligāta.

Aizvadīta veiksmīga Karjeras nedēļa attālināti un tiešraidēs

Download PDF

Šogad Karjeras nedēļas pasākumos iesaistījās jaunieši no kopumā 70 pilsētu, novadu un pašvaldību apvienību izglītības iestādēm un 17 Profesionālās izglītības kompetences centriem (PIKC). Karjeras nedēļas pasākumos no 26. līdz 30. oktobrim izglītības iestādēs visā Latvijā šogad vairāk nekā 1080 dažādos grupu pasākumos attālināti un tiešraidēs piedalījušies vairāk nekā 68 000 jaunieši. Mudinot jauniešus pieņemt izsvērtu lēmumu par profesijas izvēli, šī gada Karjeras nedēļas aizvadīta ar saukli “Klau! Sadzirdi savas iespējas”, aicinot izmantot jauniešiem plaši pieejamo karjeras atbalstu un ieklausīties skolotāju, karjeras konsultantu un vecāku padomos.

Jēkabpils novadā iegulda līdzekļus autoceļu sakārtošanā un ielu apgaismojuma izbūvē

Download PDF

Vidusdaugavas TV video

 

Dunavas pagastā iegādāts pārvietojamais plosts

Download PDF

Oktobra sākumā Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programmas 2014 – 2020 projekta “The development of sustainable environmental management system for risk prevention in Zemgale region and National park “Braslavskie ozera”” ENI-LLB-1-135 (“Ilgtspējīgas vides pārvaldības sistēmas attīstība Zemgales reģiona dabas teritorijās un Braslavas Nacionālajā dabas parkā) ietvaros iegādāts pārvietojamais plosts.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv