Daily Archives: 03/11/2020Jēkabpils novada Stipro ģimeņu godināšanas pasākums PĀRCELTS uz nenoteiktu laiku!

Download PDF

Jaunieti, izsaki savu viedokli!

Download PDF

Projekta “KOPĀ vienā virzienā” ietvaros aicinām jauniešus, vecumā no 13-30 gadiem,  piedalīties aptaujā, ar mērķi izzināt Jēkabpils pilsētas un Krustpils, Jēkabpils, Viesītes, Aknīstes un Salas novada jauniešu viedokli par sociālo tīklu lietošanas paradumiem un informācijas iegūšanu par jauniešu pasākumiem, sociālo un pilsonisko līdzdalību, savā pilsētā vai novadā.

Daba, cilvēks, neaizmirstami mirkļi….

Download PDF

Aicinājumam pavasarī iesūtīt fotogrāfijas par tēmu “Daba un cilvēks” ar mērķi veidot foto stāstu par Latvijas dabu un cilvēkiem, dažādām izpausmēm dabā, ķerot skaistus, radošus un piepildītus mirkļus atsaucība bija liela un tika iesūtītas daudzas fotogrāfijas.

Biedrības “Pavadiņa” dāvinājums

Download PDF

Maskas, ko šuva idejas autore Inta Vindule no biedrības “Pavadiņa”.

Sadarbojoties ar biedrību “Pavadiņa”, ko vada Valija Flandere, esam saņēmuši auduma sejas maskas skolēniem un darbiniekiem.

Esam pateicīgi par biedrības iniciatīvu padarīt mūsu ikdienu drošāku un krāsaināku.

Sejas maskas nodotas lietošanā, skolēnu vecākiem atliek parūpēties par masku savlaicīgu mazgāšanu un uzturēšanu kārtībā.

Leimaņu bibliotēkas aktualitātes

Download PDF

No Jēkabpils novada bibliotēkām Leimaņu bibliotēkas vadītāja oktobrī un novembrī  ir iesaistījusies tiešsaistes semināros, lai apgūtu  mācību kursu “Modernu un kvalitatīvu digitālo vizuālo materiālu izveide”(mācības tika piedāvātas no katra novada vienai bibliotēkai). Mācības ar Kultūras ministrijas atbalstu pēc Latvijas Nacionālās bibliotēkas pasūtījuma nodrošina Datorzinību centrs. Kultūras ministrija īsteno prasmju pilnveides attīstības programmu, kuras mērķis ir paaugstināt kultūras nozares darbinieku profesionālo kvalifikāciju un prasmes, tajā skaitā digitālās, tādējādi paaugstinot nozares noturību un kapacitāti.

No 5. novembra būs skatāma gleznu izstāde Zasas bibliotēkā

Download PDF

No 05.11. līdz 14.12.2020

Zasas bibliotēkā būs iespēja apskatīties mākslinieces

Dainas Eglītes (Jēkabpils)

gleznu izstādi „Pieskāriens pasaulei…”

“Baltais Ceļš” | oktobris 2020

Download PDF

Spied uz attēla, lai lasītu!

Iznācis Zasas vidusskolas informatīvā izdevuma “Baltais Ceļš” jaunākais numurs.

Nosaka stingrākus ierobežojumus, atbilstoši atjaunotajam Covid-19 risku novērtējumam

Download PDF

Turpinot ierobežot straujo Covid-19 izplatības pieaugumu Latvijā, valdība 27. oktobrī pieņēma lēmumu, ka no piektdienas, 30. oktobra, būs stingrāki pulcēšanās ierobežojumi gan privātos, gan publiskos pasākumos. Tāpat pagarināts laiks, līdz kuram notiek attālinātas mācības bērniem no 7. klases, kā arī attālinātas studijas augstskolās. Ierobežojumi pagarināti arī interešu izglītībā un amatiermākslā. Valdība izskatīja arī turpmāko attīstības scenāriju, ja Covid-19 izplatības risks Latvijā pieaugtu.

Klientu apkalpošanas speciālista prombūtne Ābeļu pagasta pārvaldē

Download PDF

Ābeļu pagasta pārvaldes klientu apkalpošanas speciālists atradīsies prombūtnē no 2020. gada 3. līdz 5. novembrim. Maksājumus lūdzam veikt internetbankā vai griezties kādā no citām novada pagastu pārvaldēm.

Ābeļu pagasta pārvalde

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv