Monthly Archives: novembris 2020Pieejams materiālais atbalsts izglītojamo ēdināšanai sakarā ar Covid-19 infekcijas izplatību

Download PDF

Pamatojoties uz Jēkabpils novada domes 2020.gada 26.novembra lēmumu Nr. 380 “Par materiālo atbalstu izglītojamo ēdināšanai Jēkabpils novadā sakarā ar Covid-19 infekcijas izplatību” (grozīts ar 2021. gada 25. februāra lēmumu Nr. 47), Jēkabpils novada pašvaldība nodrošina materiālo atbalstu izglītojamo ēdināšanai, sākot ar 2020. gada novembri

Skolās noteikti pastiprināti piesardzības pasākumi

Download PDF

Latvijas skolās, kuras turpina darbu klātienē, sākot no 30.novembra, telpās jānodrošina ne mazāk kā 3 kvadrātmetrus uz 1 skolēnu (1.-6.klase). Ja tas nav iespējams, tad darbs plānojams daļēji attālināti. Šīs prasības Jēkabpils novada skolas var nodrošināt.

Šodien VUGD veiks trauksmes sirēnu pārbaudi

Download PDF

Šodien, 30.novembrī, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi, iedarbinot tās uz trim minūtēm.

Šodien no plkst.10.00 līdz plkst.10.20 visā valstī, tiks iedarbinātas trauksmes sirēnas uz trim minūtēm. Iedzīvotājiem nav pamata uztraukumam, jo tā ir kārtējā trauksmes sirēnu pārbaude. Gadījumā, ja trauksmes sirēnu pārbaudes laikā tās nedzirdat, nesatraucieties, jo ārkārtas gadījumos tiks izmantoti arī citi apziņošanas veidi, piemēram, informācijas nodošana pa skaļruņiem. VUGD aicina viesnīcu administrāciju informēt savus ārvalstu viesus par gaidāmo trauksmes sirēnu pārbaudi, lai nerastos lieki uztraukumi.

Noslēdzies foto konkurss “Mājās- Latvijā”

Download PDF

Kaut gan šogad valsts svētkus nācās pavadīt nedaudz citādāk- bez krāšņiem salūtiem, bez Lāčplēša gājieniem, bez kolosāliem koncertiem- tas nenozīmē, ka tie nebija tikpat sirsnīgi un patriotiski kā parasti. Par godu valsts svētkiem Sēlijas prasmju muzejs izsludināja foto konkursu “Mājās- Latvijā”, kurā dalībnieki līdz 20.novembrim varēja iesūtīt fotogrāfiju, kurā attēlots, kā viņi pavadījuši šogad svētkus, atrodoties mājās.

 

 

 

Turpinās dalība ESF projektā “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”

Download PDF

Jēkabpils novada skolas arī šajā mācību gadā turpina dalību Eiropas Sociālā fonda projektā “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”, kurā pašvaldība iesaistījās 2018. gada 5. novembrī. Šī projekta ietvaros paredzēts mazināt to bērnu un jauniešu skaitu,

Iegādājas aprīkojumu zivju resursu aizsardzības pasākumiem novada ūdenstilpnēs

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldība Valsts zivju fonda finansētā projekta Nr. 20-00-S0ZF03-000048 “Aprīkojuma iegāde zivju resursu aizsardzības pasākumiem Jēkabpils novada ūdenstilpnēs” ietvaros ir iegādājusies aprīkojumu zivju resursu aizsardzības pasākumiem novada ūdenstilpnēs.

Novembris – svētku mēnesis arī Dignājas pirmsskolā!

Download PDF

Lai arī valstī valda tik neierastie pandēmijas apstākļi, mēs, Dignājas pamatskolas pirmsskolas grupiņas, novembrī mācījāmies svinēt svētkus! Kā jau visi mēs zinām, novembrī Latvijā tiek svinēti folklorai raksturīgie svētki Mārtiņdiena, tiek pieminēti un godināti karavīri 11. novembrī Lāčplēša dienā, kā arī svinēta Latvijas dzimšanas diena 18. novembrī.

Projekta “Darbojamies, līdzdarbojamies!” ietvarā jaunieši realizējuši iniciatīvas

Download PDF

Viss sākas ar cilvēku un viņa vēlmi darboties, tādēļ apmācības “Darbojies, līdzdarbojies!”  domātas tiem, kuri paši vēlas darboties  ne tikai domu līmenī, bet arī praktiski, realizējot kaut vai nelielas līdzdalības aktivitātes savā vidē.

Jaunieši noticēja savām spējām realizēt projektus, kaut laiks, nauda un cilvēkresursi ierobežoti.

Apkures eksperts: Arī malku var kurināt efektīvāk

Download PDF

Malkas apkure tradicionāli ir Latvijā iecienīts un populārs apkures veids, kas ir pievilcīgs izmaksu ziņā, bet ne tuvu nav labākais, ja vērtē ietekmi uz vidi un veselību. Arī gaisa kvalitātes novērojumu stacijās veiktie mērījumi parāda, ka lielākās gaisa kvalitātes problēmas konstatētas Rīgā, Liepājā un Rēzeknē – pilsētvidē, kur tiek koncentrēti lietota un nereti nepareizi ekspluatēta malkas apkure. Kā rīkoties, lai arī vecu krāsni izmantotu iespējami efektīvi, ekonomiski un videi draudzīgi?

26. novembris – DOMES SĒDE

Download PDF

2020. gada 26. novembrī plkst. 11.00

Leimaņu tautas nama zālē

Leimaņi, Leimaņu pagasts, LV-5223

DOMES SĒDE,

ievērojot valstī noteiktās distancēšanās prasības!

Darba kārtība

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv