Daily Archives: 27/10/2020Aizritējusi orientēšanās pa Zasas muižas parku “Barona noslēpums”!

Download PDF

23. oktobra vakarā par spīti nedaudz nemīlīgākiem laikapstākļiem norisinājās Sēlijas prasmju muzeja organizētā orientēšanās pa Zasas muižas parku “Barona noslēpums”. Pasākums tika organizēts ar mērķi popularizēt Zasas muižas parku un tā vēsturi aktīvā, izglītojošā un atjautīgā veidā. Kopā atbildi uz jautājumu “Kas ir barona Zasa lielākais ienaidnieks?” meklēja 7 komandas- 23 dalībnieki.

Sociālais dienests aicina sazināties attālināti

Download PDF

Jēkabpils novada Sociālais dienests, ievērojot valstī noteiktās epidemioloģiskās prasības un šī brīža situāciju, lūdz sociālā dienesta klientus saziņai ar sociālajiem darbiniekiem izmantot attālinātās kontaktēšanas formas (telefoniski,  e-pastā un citus populāras un klientam pieejamas elektroniskās saziņas vietnes).

Noslēdzies projekts “Padzeries no stāstu krūzes!”

Download PDF

20. oktobrī ar pasākumu Zasas kultūras namā noslēdzies NVO projekts “Padzeries no stāstu krūzes!”. Projekta finansētājs ir Jēkabpils novada pašvaldība (700 eiro), biedrības “Sēļu pūrs” līdzfinansējums (212 eiro).

Turpmāk C kategorijas piesārņojošo darbību reģistrācija veicama ELEKTRONISKI

Download PDF

Turpmāk visas Valsts vides dienesta (VVD) izsniegtās atļaujas piesārņojošām darbībām varēs saņemt pilnībā elektroniski. Kopš šā gada marta atļaujas A/B kategorijas piesārņojošai darbībai saņemšana notiek tikai digitālā vidē – turpmāk arī C kategorijas piesārņojošas darbības reģistrācija notiks tikai digitāli.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv