Daily Archives: 15/10/2020Jēkabpils novada dejotāji radījuši videoklipu

Download PDF


Latvieši paaudžu paaudzēs ir pārtikuši no tā, ko dod zeme un darbs. Galvenais ēdiens visos gadalaikos bijusi pašcepta maize. Arī šodien latvietim maize ir tikpat svarīga un svēta kā pirms vairākiem gadu simtiem.

Turpmāk portāla Latvija.lv lietotājiem palīdzēs virtuālais asistents Ēriks

Download PDF

No 14. oktobra Valsts pārvaldes pakalpojumu portāla Latvija.lv apmeklētājiem palīgā nāk virtuālais asistents Ēriks. Ar virtuālā asistenta palīdzību portāla apmeklētājiem būs iespēja uzdot jautājumus un saņemt atbildes par dažādiem e-pakalpojumiem un dzīves situācijām.

Vairāk nekā 40 tūkstoši lauksaimnieku saņem vienotā platību maksājuma avansu jau pirmajā dienā

Download PDF

2020. gada 16. oktobrī vienotā platību maksājuma avansu (VPM) Lauku atbalsta dienests izmaksās rekordlielam klientu skaitam –41,7 tūkstotim lauksaimnieku. Kopējā izmaksātā summa pirmajā dienā būs aptuveni 90 miljoni eiro. Iepriekšējā gadā pirmajā dienā tika izmaksāti 80 miljoni eiro.

Līdz 12. novembrim aicina balsot par ģimenei draudzīgāko pašvaldību

Download PDF

Sācies iedzīvotāju balsojums Sabiedrības integrācijas fonda rīkotajā konkursā “Ģimenei draudzīga pašvaldība”, lai noteiktu un apbalvotu tās Latvijas pašvaldības, kas šogad sniegušas lielāko atbalstu ģimenēm ar bērniem un piemērotas vides nodrošināšanai. Ikviens iedzīvotājs līdz 12. novembrim aicināts iepazīties ar pašvaldībās paveikto un izteikt savu viedokli www.vietagimenei.lv.

Iedzīvotāju sanāksmes ATCELTAS!

Download PDF

Informējam, ka sakarā ar vīrusa COVID-19 izplatības gaitu, 2020. gada OKTOBRĪ PLĀNOTĀS IEDZĪVOTĀJU SANĀKSMES Jēkabpils novada pašvaldībā TIEK ATCELTAS uz nenoteiktu laiku!

Ja Jums ir kāda informācija, ko ļoti vēlaties sniegt vai uzzināt, lūgums sazināties ar pagasta pārvaldi vai administrāciju telefoniski, rakstot e-pastu vai atstājot rakstītu vēstuli kastītē pagasta pārvaldē.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv