Daily Archives: 07/10/2020Meža dienu 2020 projekta ietvaros tiek labiekārtots Latvju zīmju parks Leimaņu pagastā

Download PDF

Latvijas sabiedrība 2020. gada Meža dienās tiek aicināta pievērst uzmanību parku, aleju, koku rindu, dendroloģisko stādījumu stāvoklim un palīdzēt risināt labiekārtošanu, kā arī ar meža apsaimniekošanu saistītajiem jautājumiem.

Tiks iegādāts aprīkojums zivju resursu aizsardzības pasākumiem Jēkabpils novada ūdenstilpnēs

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldība 2020. gada 14. augustā Valsts zivju fonda pasākuma “Zivju resursu aizsardzības pasākumi, ko veic valsts iestādes vai pašvaldības, kuru kompetencē ir zivju resursu aizsardzība” 2020. gada otrajā kārtā iesniedza projektu “Aprīkojuma iegāde zivju resursu aizsardzības pasākumiem Jēkabpils novada ūdenstilpnēs”.

VAKANCE | palīgstrādnieks Zasas pagastā

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldības Zasas pagasta pārvalde, reģistrācijas Nr. 90009116789 izsludina  pieteikšanos uz palīgstrādnieka amatu Zasas pagastā uz nenoteiktu laiku (pusslodze), alga pirms nodokļiem 225.00 EUR.

Galvenie darba pienākumi: Liepu ciema ūdensatdzelzošanas iekārtas darba uzraudzība;

No 7. oktobra sabiedriskajā transportā obligāti jālieto sejas maskas

Download PDF

Latvijā saslimstība ar Covid-19 ir strauji pieaugusi, tāpēc valdība šodien, 5. oktobrī, lēma, ka no trešdienas, 7. oktobra, braucot sabiedriskajā transportā visā Latvijā, būs jālieto sejas maskas. Līdz šim šāda prasība bija divās pašvaldībās – Kuldīgā un Daugavpilī.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv