Daily Archives: 17/09/2020Aicina izteikt priekšlikumus par mājas (istabas) dzīvnieku turēšanas saistošajiem noteikumiem Jēkabpils novadā

Download PDF

Novada iedzīvotājiem ir iespēja izteikt savu viedokli par saistošajiem noteikumiem, kas šobrīd ir izstrādāti un tiks apstiprināti šā gada 24. septembrī  Jēkabpils novada domes sēdē.

Iedzīvotāji līdz šā gada 22. septembra plkst. 17:00 ir aicināti iesniegt savus priekšlikumus vai iebildumus  juriskonsultei Gitai Ločai elektroniski, sūtot pa e-pastu:  gita.loca@jekabpilsnovads.lv, par saistošo noteikumu “Par mājas (istabas) dzīvnieku turēšanu Jēkabpils novadā”  projekta saturu.

Tiesībsargs izsludina konkursu “Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam”

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Jau sesto gadu tiesībsargs kopā ar apvienību “Apeirons” un Latvijas Nacionālo bibliotēku aicina pieteikt cilvēkus un nevalstiskās organizācijas konkursam “Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam”, kura mērķis ir apbalvot un izcelt tos cilvēkus, kas ikdienā iesaistās un pastāv par cilvēku ar invaliditāti tiesībām dzīvot pilnvērtīgu dzīvi.

Konkurss ir kļuvis par neatņemamu Tiesībsarga biroja un sadarbības partneru ikgadēju tradīciju, un tiek rīkots ar mērķi novērtēt un atbalstīt cilvēku ar invaliditāti intereses pārstāvošo nevalstisko organizāciju, kā arī individuālu darbību. Tādejādi gan sekmējot labās prakses attīstību cilvēku ar invaliditāti tiesību aizsardzībā, gan arī veicinot sabiedrības izpratni un iesaisti cilvēku ar invaliditāti situācijas uzlabošanā.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv