Daily Archives: 10/09/2020Download PDF

19. septembrī teātra izrāde Dignājas skolas zālē

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

19. septembrī plkst. 18.00 Dignājas pamatskolas zālē Dignājas amatierteātra “Madagurči” pirmizrāde – Aivara Bankas “Sausā lapa”. Režisors Ainis Mikulāns. Ieeja pasākumā bez maksas.

Gaidāmas izmaiņas atbrīvojuma piemērošanā ekoloģiski nozīmīgu platību izveidei no 2021. gada

Download PDF

Kopējās lauksaimniecības politikas (KLP) tiešo maksājumu zaļināšanas maksājuma viena no prasībām paredz ekoloģiski nozīmīgu platību izveidi. Tas nozīmē, ka lauksaimniekiem, kuru aramzemes platība saimniecībā ir lielāka par 15 hektāriem, ir jānodrošina ekoloģiski nozīmīgu platību izveide platībā, kas atbilst vismaz 5% no aramzemes. Latvijā par ekoloģiski nozīmīgu platību atzītas laukmales, koku un krūmu puduri, zeme ar dižkokiem, dižakmeņiem un alejām, papuve, slāpekli piesaistošie kultūraugi, maisījumā sēta starpkultūra vai zālāju pasējs.

11. septembrī dzejas svētki Raiņa muzejā “Tadenava”

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Raiņa muzejs “Tadenava” Jēkabpils novada Dunavas pagastā 2020. gada 11. septembrī pulksten 11.30 aicina uz Raiņa 155. dzimšanas dienai veltītām Dzejas dienām “Balts mākonīts no debesīm laidās, lai nav vairs kas baidās”.

12. septembrī Dzejas dienām veltīts pasākums Akuratera dzimtajās mājās

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

12. septembrī plkst. 14.00 Dzejas dienas Jāņa Akuratera dzimtajās mājās “Jaunzemjos” Jēkabpils novada Ābeļu pagastā.
Jāņa Akuratera dzeju lasīs Pēteris Draņevičs un Ābeļu amatierkolektīva “Cerība” aktieri. Būs arī laikmetīgā dzeja autoru izpildījumā.
Pasākumā ieeja bez maksas.

12. septembrī Dzejas dienām veltīts sarīkojums Vandānos

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

12. septembrī plkst. 18.00 Dzejas dienām veltīts sarīkojums Dignājas pamatskolas zālē – koncertballe “Es neesmu dzejnieks, bet… daži tomēr IR!”. Koncertā piedalās dzejnieks, atdzejotājs Māris Salējs, dziesminieki Zane Daugule, Antra Vēvere, Eduards Cauna un Arnis Čakstiņš.
No plkst. 20.00 balle, muzicēs grupa “Starpbrīdis”.
Ieejas biļete uz koncertu – bezmaksas, uz koncertu un balli – 3 €, uz balli – 5 €.

Lielā Talka aicina Latvijas skolas piedalīties Pasaules talkā

Download PDF

Sākoties jaunajām mācību gadam, kustība “Lielā Talka” aicina Latvijas skolas un to audzēkņus šā gada 19. septembrī pievienoties akcijai “World Cleanup Day” (WCD) jeb Pasaules talkai. Tās ietvaros aicinām veikt skolas teritorijas sakopšanas darbus un piedalīties tradicionālajā koku sēšanas un stādīšanas akcijā “Laimes koki”. Šogad Pasaules talka Latvijā tiek rīkota jau trešo reizi.

Biedrība “Cirkuži” realizējusi projektu “Laipni gaidīti Vandānos!”

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Šeit skūpsta maizi, ja nokrīt zemē,

Bet izsalkušam ar akmeni nemet.
P. Paegle
Laipni gaidīti Vandānos!

Biedrība “Cirkuži” ir realizējusi NVO projektu ar Jēkabpils novada pašvaldības atbalstu “Laipni gaidīti Vandānos!”. Projekta ietvarā ir izveidota vizuāli pievilcīga vieta iebraucot Vandānu ciemā, Dignājas pagastā no Jēkabpils puses.

Ir izgatavots un uzstādīts uzraksts VANDĀNI, izgatavots un uz karoga attēlots jaunais Dignājas pagasta logo, kurā attēlotas Dignājas pamatvērtības – pilskalns, baznīca, Daugava, citētas dzejas rindas no Dignājas dzejnieka Pētera Paegles, izveidota košumkrūmu dobe.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv