Daily Archives: 07/09/2020Jēkabpils novada atklātais “Pusnakts turnīrs”

Download PDF

Sestdien, 5. septembrī, aktīvā dzīvesveida un brīvdabas pasākumu piekritēji pulcējās Jēkabpils novada atklātajā “Pusnakts turnīrā”. Visas dienas garumā dalībniekiem bija iespēja piedalīties gan spēka un atjautības, gan veiklības aktivitātēs – Spēka gājienā, Izturības stafetē, Ūdens ceļā, Zābaka mešanā kā arī Bērnu stafetē. Paralēli šīm aktivitātēm bija iespēja izmēģināt savas spējas sumo cīņās kā arī jaunākajiem pasākuma dalībniekiem bija iespēja netraucēti baudīt piepūšamo batutu priekus.

Aicina piedalīties aptaujā, lai uzlabotu aprūpi pacientiem ar hroniskām slimībām

Download PDF

Lai apzinātu hroniski, ilgstoši slimu pacientu vajadzības un saprastu, vai ir pieejami viņu vajadzībām atbilstoši veselības aprūpes pakalpojumi, Veselības ministrija aicina šos pacientus iesaistīties un aizpildīt pētījuma anketu.

Kas jāzina par valsts apmaksātu sociālo rehabilitāciju no atkarībām cietušajiem

Download PDF

Mēs kļūdāmies, ja domājam, ka atkarība ir vienkārši rakstura vājums un izlaidība. Atkarība IR slimība. Kad tā kādu pārņem savā varā, cilvēks zaudē kontroli pār to, ko dara, lieto vai izmanto. Tas brīdis, kad atkarība sasniedz robežu un sāk kļūt kaitīga gan pašam atkarīgajam, gan citiem, piemēram, ģimenei, var pienākt pakāpeniski un nemanāmi.

Ekspedīcija pa Ziemeļsusēju

Download PDF

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv