Daily Archives: 31/08/2020Download PDF

LIAA Biznesa inkubatoros gaida jaunos uzņēmējus

Download PDF

Uzņēmumi, kuri izstrādājuši inovatīvus produktus vai pakalpojumus un vēlas attīstīt savu uzņēmējdarbību, tiek aicināti pieteikties uzņemšanai 14 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatoros. Pieteikumus pirmsinkubācijas (PINK) un inkubācijas (INK) programmās varēs iesniegt no 1. līdz 20. septembrim. PINK programmā tiks uzņemti 257 topošie uzņēmēji, bet inkubācijas programmā – 76 uzņēmumi.

Tautas un oriģinālmūzikas grupas “Svīres” koncertprogramma “Upei pāri…”!

Download PDF

Ar vienkāršu “Paldies!” būtu par maz, ļoti par maz, lai pasacītu visu to sajūtu gammu, ko varējām un ko izjutām sestdienas pašā vidū – brīnišķīgs bija ansambļa “Svīres” koncerts!

VPDK “Kaupre” aicina jaunus dejotājus

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Ābeļu pagasta TN vidējās paaudzes deju kolektīvs “Kaupre” aicina pievienoties jaunus dejotgribētājus, sākot ar 7. septembri.

Jēkabpils, Salas, Aknīstes, Viesītes, Krustpils novadu izglītības iestāžu vadītāju, vietnieku un pašvaldību vadītāju sanāksme Jēkabpils novada Ābeļu pamatskolā 28. augustā

Download PDF

Jauna mācību gada sākums ir laiks, kad prieks un cerības mijās ar satraukumu. Pagājušais mācību gads noslēdzās ar attālinātajām mācībām. 2020./2021.mācību gadu novadu izglītības iestāžu vadītāji, vietnieki un pašvaldību vadītāji uzsāka Jēkabpils novada Ābeļu pamatskolā.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv