Daily Archives: 27/08/20205. septembrī “Pusnakts turnīrs” Dunavā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

5. septembrī plkst. “Pusnakts turnīrs” Dunavā pie Dunavas skolas sporta laukuma – Sportiskas aktivitātes jauniešiem un ģimenēm kā arī sacensības florbolā, strītbolā un pludmales volejbolā. Pusnakts turnīrs, kurš sāksies pēc pusdienām un beigsies pēc pusnakts.

Jēkabpils novadā “Elektronikas šķiratlona” 2.posmā sašķiroti 13 330 kilogrami elektroiekārtu

Download PDF

Jēkabpils novadā noslēdzies Latvijas Zaļā punkta kopā ar veikaliem “top!” un SIA “Eco Baltia vide” rīkotās kampaņas Vislatvijas “Elektronikas šķiratlons” 2.posms. Tā laikā tika nodrošināta elektroiekārtu izvešana iedzīvotāju pieteiktajās adresēs. Kopumā Jēkabpils novadā elektroiekārtu izvešanu bija pieteikta 80 adresēs, kurās kopā pārstrādei nodoti 13 330 kilogrami dažāda veida tehnikas. 

10. oktobrī notiks pārgājiens “Sēlijas mežabrāļi”

Download PDF

Pārgājiens “Sēlijas mežabrāļi” ir izglītojoša rakstura pasākums ar sporta aktivitātēm. Tā mērķis ir iepazīstināt Latvijas sabiedrību ar Latvijas pēckara vēsturi Sēlijā, kad mežos atradās nacionālie partizāni, par karu, kas bija lielākais Latvijas vēsturē. Sēlijas mežos atradās ne tikai vietējie apkārtnes ļaudis, to vidū bija gan Lietuvas pavalstnieki, gan PSRS un Vācijas pilsoņi, kā arī no citiem Latvijas novadiem kara laikā nonākušie.

Paveiktie darbi pagastu pārvaldēs

Download PDF

Ābeļu pagastā…

Jūlija sākumā pabeigti jaunas ieejas izveides darbi pie pagastmājas. Veikta takas izveide ar invalīdu uzbrauktuvi. Ierīkots apgaismojums gar taciņu uz jauno ieeju. Demontēts vecais logs, izveidota jauna ieeja un ieliktas jaunas durvis. Uzstādīts jumtiņš, kas savienots ar blakus stikla sienu, lietus ūdeņu novadīšanai.

31. augustā Ziedu izstādes “Sarunas ar ziediem” Leimaņos veidošana

Download PDF
Ziedu izstāde “Sarunas ar ziediem” Leimaņos šogad tiks veidota jau 20. reizi!
Aicinām ikvienu piedalīties 20 gadu jubilejas “tortes cepšanas” talkā!
Tiekamies 31. augustā plkst. 9.00 Leimaņos, Latvju zīmju parkā. Līdzi jāņem darba prieks, kā arī dažādu izmēru un krāsu ziedi.
Tālr. informācijai: 28315265.
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv