Monthly Archives: augusts 2020Download PDF

LIAA Biznesa inkubatoros gaida jaunos uzņēmējus

Download PDF

Uzņēmumi, kuri izstrādājuši inovatīvus produktus vai pakalpojumus un vēlas attīstīt savu uzņēmējdarbību, tiek aicināti pieteikties uzņemšanai 14 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatoros. Pieteikumus pirmsinkubācijas (PINK) un inkubācijas (INK) programmās varēs iesniegt no 1. līdz 20. septembrim. PINK programmā tiks uzņemti 257 topošie uzņēmēji, bet inkubācijas programmā – 76 uzņēmumi.

Tautas un oriģinālmūzikas grupas “Svīres” koncertprogramma “Upei pāri…”!

Download PDF

Ar vienkāršu “Paldies!” būtu par maz, ļoti par maz, lai pasacītu visu to sajūtu gammu, ko varējām un ko izjutām sestdienas pašā vidū – brīnišķīgs bija ansambļa “Svīres” koncerts!

VPDK “Kaupre” aicina jaunus dejotājus

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Ābeļu pagasta TN vidējās paaudzes deju kolektīvs “Kaupre” aicina pievienoties jaunus dejotgribētājus, sākot ar 7. septembri.

Jēkabpils, Salas, Aknīstes, Viesītes, Krustpils novadu izglītības iestāžu vadītāju, vietnieku un pašvaldību vadītāju sanāksme Jēkabpils novada Ābeļu pamatskolā 28. augustā

Download PDF

Jauna mācību gada sākums ir laiks, kad prieks un cerības mijās ar satraukumu. Pagājušais mācību gads noslēdzās ar attālinātajām mācībām. 2020./2021.mācību gadu novadu izglītības iestāžu vadītāji, vietnieki un pašvaldību vadītāji uzsāka Jēkabpils novada Ābeļu pamatskolā.

Aicina rudens ekspedīcijās Sēlijas dabā

Download PDF

Jēkabpils novadā 5. un 27. septembrī notiks divas ekspedīcijas dabā, kuru laikā varēs mesties vēl nebijušā piedzīvojumā ar laivām Ziemeļsusējas upē un izstaigāt Mazā Bānīša pēdas Zasas apkārtnē.

5. septembrī notiks pirmā no projekta aktivitātēm – ekspedīcija ar laivām Ziemeļsusējas upē. Līdz šim šī nelielā Sēlijas upe nav uzskatīta par laivošanai piemērotu un visas iespējamās laivu brauciena grūtības nav iepriekš paredzamas.

5. septembrī “Pusnakts turnīrs” Dunavā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

5. septembrī plkst. “Pusnakts turnīrs” Dunavā pie Dunavas skolas sporta laukuma – Sportiskas aktivitātes jauniešiem un ģimenēm kā arī sacensības florbolā, strītbolā un pludmales volejbolā. Pusnakts turnīrs, kurš sāksies pēc pusdienām un beigsies pēc pusnakts.

Jēkabpils novadā “Elektronikas šķiratlona” 2.posmā sašķiroti 13 330 kilogrami elektroiekārtu

Download PDF

Jēkabpils novadā noslēdzies Latvijas Zaļā punkta kopā ar veikaliem “top!” un SIA “Eco Baltia vide” rīkotās kampaņas Vislatvijas “Elektronikas šķiratlons” 2.posms. Tā laikā tika nodrošināta elektroiekārtu izvešana iedzīvotāju pieteiktajās adresēs. Kopumā Jēkabpils novadā elektroiekārtu izvešanu bija pieteikta 80 adresēs, kurās kopā pārstrādei nodoti 13 330 kilogrami dažāda veida tehnikas. 

10. oktobrī notiks pārgājiens “Sēlijas mežabrāļi”

Download PDF

Pārgājiens “Sēlijas mežabrāļi” ir izglītojoša rakstura pasākums ar sporta aktivitātēm. Tā mērķis ir iepazīstināt Latvijas sabiedrību ar Latvijas pēckara vēsturi Sēlijā, kad mežos atradās nacionālie partizāni, par karu, kas bija lielākais Latvijas vēsturē. Sēlijas mežos atradās ne tikai vietējie apkārtnes ļaudis, to vidū bija gan Lietuvas pavalstnieki, gan PSRS un Vācijas pilsoņi, kā arī no citiem Latvijas novadiem kara laikā nonākušie.

Paveiktie darbi pagastu pārvaldēs

Download PDF

Ābeļu pagastā…

Jūlija sākumā pabeigti jaunas ieejas izveides darbi pie pagastmājas. Veikta takas izveide ar invalīdu uzbrauktuvi. Ierīkots apgaismojums gar taciņu uz jauno ieeju. Demontēts vecais logs, izveidota jauna ieeja un ieliktas jaunas durvis. Uzstādīts jumtiņš, kas savienots ar blakus stikla sienu, lietus ūdeņu novadīšanai.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv