Daily Archives: 07/07/2020Satiksimies Rubeņos…

Download PDF
Ir pabeigta Rubeņu estrādes rekonstrukcija, pamazām rit dažādi darbi pie parka pilnveidošanas. Izveidota vēsturiska estrādes foto galerija. Pavasarī tradicionālais ģimeņu pasākums un estrādes atklāšana nevarēja notikt, taču pamazām rīkojam pasākumus parkā, jo pulcināt lielu apmeklētāju skaitu šogad nevarēsim. Jāņu ietvaros notika koncerts uz parka ezera saliņas un brīvdabas kino.

Kultūras procesu inventarizācija

Download PDF

Jūnijā  piecu novadu (Aknīstes, Jēkabpils, Krustpils, Salas un Viesītes) kultūras darbinieki piedalījās trīs dienu lekciju un praktisku nodarbību mācībās “ Kultūras procesu inventarizācija novadā un restarts pēc krīzes. Personīgs pieskāriens”  Viesītes Kultūras pilī. Nodarbību cikla autors un   lektors ,Mg.Oec.,Mg.Art.Kārlis Anitens.

Interese un atsaucība  no novadiem bija liela un lekciju kursu noklausījās 23 kultūras nozares speciālisti.

Valsts prezidents Egils Levits Sēlijā uzsāks diskusiju ciklu par latviešu vēsturiskajām zemēm

Download PDF
Piektdien, 10. jūlijā, Valsts prezidents Egils Levits Sēlijā uzsāks Latvijas kultūrvēsturisko zemju apmeklējumu pirms likuma iniciatīvas iesniegšanas Saeimā.

Ar Sēlijas apmeklējumu Valsts prezidents Egils Levits uzsāks diskusiju ciklu par latviešu vēsturiskajām zemēm pirms likuma iniciatīvas iesniegšanas Saeimā, tādēļ Ilūkstes Kultūras namā Valsts prezidentam paredzēta saruna par Sēlijas identitāti un attīstību.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv