Monthly Archives: jūlijs 2020



Zasā amatniekus un tūrisma pakalpojumu sniedzējus pulcē pirmais Sēlijas tūrisma tirgus

Download PDF

Vidusdaugavas TV video

Atjauno segumu uz reģionālā ceļa Ilūkste (Virsaiši)–Bebrene–Birži (P72)

Download PDF

Sākušies seguma atjaunošanas būvdarbi uz autoceļa Ilūkste (Virsaiši)–Bebrene–Birži (P72) posmā no Riekstiņiem pie Spuļģu purva līdz Biržiem (64,30.-71,18. km) Jēkabpils un Salas novados. Jau šonedēļ remontposmā būs viens luksoforu posms un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Tur tiks veikta izlīdzinošā frēzēšana, iesēdumu remonts un ieklāta jauna asfalta virskārta, kā arī atjaunotas autobusu pieturvietas. Šos būvdarbus veic SIA Binders par līgumcenu 1 095 708 eiro (ar PVN), un darbus plānots pabeigt līdz septembra beigām.

Sēlijas tūrisma rallija “Atklāj Sēlija” apskats, rezultāti un foto

Download PDF

Lai vairāk iepazītu Sēliju – tās dabu, cilvēkus, kultūrvidi, tradīcijas 25. un 26. jūlijā Sēlijas novadu teritorijā notika I.Sēlijas tūrisma rallijs “Atklāj Sēliju”, ko sadarbībā ar Aknīstes, Ilūkstes, Neretas, Viesītes novadiem organizēja Jēkabpils novada pašvaldība.

Jēkabpils novada jaunieši aicina!

Download PDF

Noslēdzies 2020.gada Zolītes čempionāts

Download PDF

Šī gada 17.jūlijā noslēdzās Jēkabpils novada 2020.gada Zolītes čempionāts. Fināla posms Zasā pulcēja 32 dalībniekus. Šajā posmā visvairāk „Lielās Zoles” (4) uzvarēt izdevās Mairim Geižānam (Rubeņi/Slate), savukārt “Mazās Zoles”(1) vismeistarīgāk izdevās izspēlēt Jānim Zvaigznei (Kalna pag.).

Jēkabpils novadā tiks realizētu divi jaunatnes iniciatīvu projekti

Download PDF

Ir noslēdzies “Priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska jauniešu iesaiste jaunatnes iniciatīvu projektos” projektu konkurss. Konkursā tika iesniegti 3 projekti. Izvērtējot projektus, komisija lēma atbalstīt un piešķirt finansējumu projektam “Mācies no cilvēkiem, mācies no dabas” – biedrība Ūdenszīmes (sasniedzot 49 punktus no 50), kā arī projektam “Nometne jauniešiem – “Izaicinājums”” – biedrība “Ūsiņš” (sasniedzot 42 punktus no 50).

29. jūlijā Zasā notiks pirmais Sēlijas tūrisma tirgus

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Trešdien, 29.jūlijā, Zasā jau no 9 00 rītā pulcēsies Sēlijas tūrisma pakalpojumu sniedzēji – vairums no viņiem sadarbības tīkla “Sēlijas salas” dalībnieki.

Notikumu, kas strauji izvērsies neliela festivāla mērogā, ierosināja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, kas 28.un 29. jūlijā ved tūrisma gidus uz Zemgales reģionu. Un Sēlijai kā Zemgales daļai tiek veltīts tikai 29. jūlija rīta cēliens. Tādēļ ir svarīgi parādīt iespējami daudz, koncentrēti un spilgti, demonstrējot mūsu tūrisma piedāvājumu kopumā.

Sēlijas Tūrisma rallija “Atklāj Sēliju!” rezultātu tabula

Download PDF

 Sēlijas Tūrisma rallija “Atklāj Sēliju!”

Kopvērtējuma tabula

Leimaņu bibliotēka organizē pārgājienu pa Zasu

Download PDF

Klāt 22. jūlija rīts, kad Leimaņu bibliotēka savus čaklos Bērnu , jauniešu un vecāku žūrijas dalībniekus un citus aktīvos bibliotēkas apmeklētājus aicināja šīs vasaras pārgājienā uz Zasu.

Lieli un mazi pēc skaita 15 devāmies ceļā. Pusceļā dalībniekus tomēr lietus panāca, bet tas mūs nenobiedēja, jo visiem lietusmētelīši bija līdzi.

Aizvadīts pirmais Sēlijas tūrisma rallijs “Atklāj Sēliju!”

Download PDF

Vidusdaugavas TV video

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv