Daily Archives: 29/06/2020Top Sēlijas Bānīša izpētes projekts

Download PDF

Kāds izskatījies dabā un kartē Vācijas armijas būvētā 600 mm dzelzceļa tīkla izvietojums; kādi bijuši Vācijas armijas stratēģiskie plāni šajā teritorijā, kas aptver rajonu ap Seci, Daudzevu, Viesīti, Neretu, Suvainišķiem, Skapišķiem, Rokišķiem, Obeļiem, Eglaini, Visaginu, Turmontiem, Ilūksti un Daugavu kā frontes līniju; kā šaursliežu dzelzceļa tīkls Latvijas I Republikas laikā  ietekmējis Sēlijas miestu ekonomisko izaugsmi, savstarpējos kontaktus, cilvēku nodarbinātību un attiecības; kā tas turpinājis kalpot mums padomju okupācijas periodā; kāpēc mēs vēl šodien atceramies tautā iemīļoto Bānīti? – tie ir jautājumi uz kuriem atbildes šovasar centīsies rast profesionālu pētnieku komanda.

Jēkabpils novada Kultūras pārvaldes kultūras, atpūtas un sporta pasākumi 2020. gada jūlijā

Download PDF

03.07. plkst. 20.00 Cukurkalniņā Zasas muižas parkā jautra instrumentālā “Stand up Comedy” žanra izrāde – koncertprogramma “PŪT UN PALAID!”. Uzstājas viens no labākajiem Latvijas trombonistiem, soloatskaņotājs, Latvijas Nacionālās operas mākslinieks, pūšaminstrumentu izgudrotājs Vairis Nartišs. Ieejas maksa: 3,00 EUR. Biļešu skaits ierobežots! Biļešu rezervācija pa tel. 20371520 vai Zasas kultūras namā personīgi.

Jēkabpils novada 2020. gada Zolītes čempionāta fināls

Download PDF

Ārkārtas situācija valstī ir beigusies, tomēr valstī noteiktie ierobežojumi un drošības pasākumi ir jāievēro. Šī iemesla dēļ šogad Jēkabpils novada 2020. gada Zolītes čempionāta 6. posms tiks izlaists. Neskatoties uz pēdējā posma izlaišanu, finālposms tomēr būs!

Klientu apkalpošanas speciālista prombūtne Ābeļu pagasta pārvaldē

Download PDF

Ābeļu pagasta pārvaldes klientu apkalpošanas speciālists atradīsies prombūtnē no 2020. gada 2. līdz 19. jūlijam. Maksājumu veikšanai lūdzam griezties kādā no citām novada pagastu pārvaldēm vai veikt maksājumus internetbankā.

Ābeļu pagasta pārvalde

VAKANCE | Dignājas pamatskolas direktors

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldība izsludina atklātu konkursu uz vakanto Dignājas pamatskolas direktora amatu, atlīdzība 900 EUR un papildus tarifikācija. Pieteikšanās līdz 2020.gada 16.jūlija, pulksten 17.00.

<< NOLIKUMS >>

Jēkabpils novada pašvaldība

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv