Daily Archives: 16/06/2020Piesaki elektroiekārtu bezmaksas izvešanu Vislatvijas “Elektronikas šķiratlona” otrajā posmā

Download PDF
Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” sadarbībā ar Latvijas Zaļo punktu un veikaliem “top!” turpina Vislatvijas “Elektronikas šķiratlonu”. Kampaņas otrajā posmā no šā gada jūnija līdz novembrim, vairāk nekā 20 novados organizējot nolietoto un vairs nevajadzīgo elektroiekārtu, bateriju un akumulatoru pieņemšanu iedzīvotāju dzīvesvietās un uzņēmumos.
Piedaloties kampaņā, iedzīvotājiem būs iespēja laimēt noderīgas balvas – visos novados tiks izlozētas veikalu “top!” dāvanu kartes 20 un 30 eiro vērtībā.

Izcelsim labo darbu veicējus krīzes pārvarēšanai, nominējot balvu konkursam “Cilvēka izaugsmei”

Download PDF

Piedzīvotā ārkārtējā situācija valstī ir pierādījusi, ka grūtībās sabiedrība spēj apvienoties, lai sniegtu atbalstu tiem, kam tas ir visvairāk nepieciešams. Un Covid-19 radītās krīzes laiks izgaismojis neskaitāmas iniciatīvas – labos darbus, sniedzot atbalstu tiem, kas nonākuši grūtībās krīzes dēļ, kas izpaužas kā sociālo pakalpojumu sniegšana, brīvprātīgais darbs, ziedojumi, dažādas uzņēmumu sociālās atbildīgas aktivitātes un citādas formas atbalsts. Latvijas Pilsoniskā alianse sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā vēlas šiem varoņiem pateikties, pasniedzot balvu “Cilvēka izaugsmei”.

Rubeņu pamatskolas darba grafiks vasarā

Download PDF

01.06.-25.06.     9.00 – 13.00

06.07.-12.07.     9.00 – 13.00

03.08.-31.08      9.00 – 13.00

Tālrunis uzziņām 22005927 vai 29388480

Rubeņu pamatskolas direktore Ilona Kantāne

Projekta Nr.8.3.2.2/16/I/001 „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” 2019./2020. m. g. noslēgums

Download PDF

Neparasti, attālinātās mācīšanās gaisotnē noslēdzies 2019./2020.m.g. Kopā tiek likti un analizēti mācību gada rezultāti: kas izdevies, ko vajadzēja darīt citādāk, kā jutās skolēni, pedagogi, vecāki šajā laikā. Tika izvērtēti arī projekta Nr.8.3.2.2/16/I/001 „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” darbības rezultāti Jēkabpils novada skolās (Rubeņu, Dignājas pamatskola, Zasas vidusskola).

Augu aizsardzības līdzekļu lietošana Latvijā ir kontrolēta un pārkāpumu gadījumā vainīgie saņem sodu

Download PDF

Ņemot vērā izskanējušās bažas par augu aizsardzības līdzekļu (ALL) nepamatotu lietošanu lauksaimniecībā, Zemkopības ministrija informē: lai nodrošinātu sabiedrības veselības un vides aizsardzības intereses, Valsts augu aizsardzības dienests (VAAD) ikdienā modri uzrauga augu aizsardzības līdzekļu (AAL) lietošanu lauku saimniecībās, operatīvi un plānveidā veic pārbaudes.

Jēkabpils un apkārtnes iedzīvotājus aicina piedalīties gremošanas sistēmas slimību profilakses pētījumā GISTAR

Download PDF

Jau vairāk kā pusgadu Jēkabpilī  projekta  “H.pylori eradikācijas shēmas optimizācijas masveida kunģa vēža prevencijas pasākumiem”, Nr.1.1.1.1/18/A/184 īstenošanas ietvaros savu darbību turpina gremošanas slimību profilakses pētījums – GISTAR.

Pētījums Jēkabpilī tika aizsākts pagājušā gada rudenī, un pa šo laiku pētījumu centru ir apmeklējuši jau gandrīz 1000 respondenti.

Pētījuma ietvaros ir iespēja veikt Latvijas apstākļiem unikālus izmeklējumus, kā arī tā ir iespēja savu veselības stāvokli pārbaudīt bez maksas.  Šāda tipa analīzes pie mums var veikt tikai GISTAR pētījuma ietvaros.

Invazīvās sugas – drauds vietējām sugām un ekosistēmām

Download PDF

Interreg Europe programmas projektā “Eiropas bioloģiskās daudzveidības aizsardzība no invazīvām svešzemju sugām (INVALIS) 9. jūnijā noticis tiešsaistes seminārs “Invazīvo svešzemju sugu klāsts Latvijā kļūst arvien plašāks: kā rīkoties?” aktivitātes A2.2 ietvaros, kurā speciālisti stāstīja par dažādiem ar invazīvo svešzemju sugu (ISS) saistītiem tematiem, kā arī aicināja dalībniekus uz diskusiju. Pirms pasākuma veikta dalībnieku anketēšana ar mērķi noskaidrot, kādi jautājumi saistībā ar tematu dalībniekiem ir svarīgi, lai tos varētu izdiskutēt semināra laikā.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv