Daily Archives: 12/06/2020Ābeļu pamatskolai jubilejā – jauns busiņš

Download PDF

Jaunais MAN busiņš ieripo Ābeļu pamatskolas pagalmā.

Ābeļu pamatskolai šogad aprit 180 gadu, un jubilejas svinības bija paredzētas maija beigās. Diemžēl ārkārtas situācijas dēļ svinības nācies atlikt, toties solīto, skolai tik ļoti nepieciešamā dāvana – jauns autobuss – saņemta.

13. jūnijs Jēkabpils novada pašvaldībā – darba diena!

Download PDF

Saskaņā ar Ministru kabineta rīkojumu Nr. 342 (09.07.2019.), 2020. gada 22. jūnija darba diena, kas iekrīt pirmdienā starp svētdienu 21. jūniju un svētku dienu 23. jūniju no valsts budžeta finansējamās valsts pārvaldes iestādēs, kurās noteikta piecu dienu darba nedēļa no pirmdienas līdz piektdienai, ir pārcelta uz sestdienu, 2020. gada 13. jūniju.

Līdz ar to sestdien, 13. jūnijā Jēkabpils novada pašvaldības iestādes darbosies pēc 12. jūnija (piektdienas) darba laika, bet 22. jūnijā iestādes būs slēgtas.

Jēkabpils novada pašvaldība

Aicina ierobežot Spānijas kailgliemeža izplatību

Download PDF

Dabas aizsardzības pārvalde pēdējo gadu laikā saņem regulārus dažādu Latvijas pašvaldību iedzīvotāju ziņojumus un sūdzības par dabiskos biotopus, kultūraugus un mājdzīvnieku veselību apdraudošo Spānijas kailgliemezi Arion vulgaris. Gliemeži nereti tiek konstatēti lielā skaitā un nodara ievērojamus postījumus  dārzu īpašniekiem. Līdz ar siltāka laika iestāšanos, iedzīvotāju sūdzības pēdējās šī gada nedēļās ir būtiski pieaugušas, nereti izsakot lūgumu pēc koordinētas cīņas ar šīs sugas īpatņiem.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv