Daily Archives: 09/06/2020Sagatavoti un iesniegti 3 projekti LEADER projektu konkursā

Download PDF

Pamatojoties uz biedrības Lauku partnerība „Sēlija” izsludināto atklāto konkursa projektu iesniegumu pieņemšanas 8.kārtu Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam 19.2.pasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros apstiprinātās sabiedrības virzītās vietējās attīstības stratēģijas ieviešanai Jēkabpils novada pašvaldība ir iesniegusi 3 projektus.

Sveicam Jēkabpils novada skolu absolventus!

Download PDF

Jēkabpils novada Izglītības pārvalde sirsnīgi sveic Ābeļu pamatskolas, Dignājas pamatskolas, Rubeņu pamatskolas un Zasas vidusskolas 39 devīto klašu absolventus un Zasas vidusskolas 8 divpadsmitās klases absolventus!

Lai vienmēr tu tā cauri ietu
Šai dzīvei, visu uzveicot,
Un galvu, pilnu domu spietu,
Pret sauli augstu paceļot!

(V. Grēviņš)

Absolventi! Pilnveidojieties, esiet darbīgi, vienmēr mērķtiecīgi, radoši, pacietīgi un strādīgi! Domājiet labas domas, bagātiniet sevi! Lai Jums veicas!

Valsts apmaksātu Covid-19 testu var saņemt ikviens

Download PDF

Lai arī pēc ārkārtējās situācijas beigām varētu turpināt Covid-19 testēšanu, nodrošināt attālinātās konsultācijas un nostiprinātu citas prasības, šodien, 9. jūnijā, valdība Ministru kabineta noteikumos* nostiprināja atbilstošas normas, kas pagaidām būs spēkā līdz šā gada beigām.

Mācību gada noslēgums novadu izglītības iestādēs

Download PDF

Ir noziedējušas ābeles. Šobrīd ceriņu smarža kāpj debesīs. Laiks tūlīt, tūlīt iebridīs vasarā. Mēs pīsim margrietiņu vainagus un rotāsim Līgo nakti. Kad tuvosies gladiolu zobenu un asteru zvaigžņotais krāšņums, ceram atkal tikties skolā.

Jā, mācību gads atkal ir pagājis. Šogad tas piedāvāja ne tikai izaicinājumu mācību sasniegumos un interešu izglītībā, bet arī paša procesa organizēšanas gaitā. Mēs kopīgi aizmirsām vārdu “tomēr”. Jo šie skaitliski niecīgie pieci burti spēj nomākt prieku par visu. Tā vietā likām vēl skaitliski sīkāku vārdu “un”. Un skanēja un veicās, un izdevās labāk. Mēs ieraudzījām daudz pozitīva, daudz vērtīga, kas mums varbūt būtu paskrējis garām neievērots, ja nebūtu attālinātā mācību procesa.

Ierobežojumus jāievēro arī pēc ārkārtējās situācijas beigām

Download PDF

Lai gan situācija ar vīrusa izplatību Latvijā ir stabila un līdz ar ārkārtējās situācijas beigām ir iespējams mazināt dažus no piesardzības pasākumiem, aizvien vēl ir jāievēro vairāki nosacījumi. Tas ir būtiski, lai saslimšana ar Covid-19 nepieaugtu un arī turpmākajos mēnešos būtu iespējams mazināt ierobežojumus. Tāpat ļoti būtiski ir katram pašam izvērtēt riskus un spēt uzņemties atbildību par savu un līdzcilvēku veselību.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv