Daily Archives: 22/05/2020ESI GAIDĪTS ZASAS VIDUSSKOLĀ!

Download PDF

Ziedot dzeltenām pieneņu pļavām un baltiem ķiršu dārziem,  Zasas vidusskolā  noslēgumam tuvojas šis neparastais un interesantais mācību gads.  Un tieši šobrīd ir laiks izvēlēties savu īsto, vienīgo, labāko un savām interesēm atbilstošāko mācību iestādi.

Mazais pirmsskolēn un vecāki! Zasas vidusskolas pirmsskolas telpas šajā vasarā piedzīvos būtiskas pārvērtības – telpas tiks paplašinātas un labiekārtotas, lai septembrī izglītošanās process atsāktos jaunā kvalitātē. Šajā mācību gadā uzsākto jauno mācīšanās pieeju turpināsim īstenot arī rudenī, čakli apgūstot zinības 7 mācību jomās un apgūstot caurviju prasmes plašās, skaistās, mūsdienīgi aprīkotās telpās vispārējā pirmsskolas izglītības programmā. Zinošas un jaukas pirmsskolas skolotājas gaida mazos ķiparus no 1,5 gada vecuma līdz 6 gadu vecumam.

Piecu novadu vēstule Valsts prezidentam par administratīvi teritoriālo reformu

Download PDF

2020. gada 20. maijā piecu novadu – Aknīstes, Jēkabpils, Krustpils, Salas un Viesītes novada – vadītāji nosūtījuši atklātu vēstuli Valsts Prezidentam Egilam Levitam.

Atklātā vēstule
“Par administratīvi teritoriālo reformu”

Stājoties amatā, Jūs vēlējāties kļūt par visas tautas prezidentu. Tas ir ļoti grūti sasniedzams mērķis, bet nav neiespējams.

Joprojām uzskatām, ka Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija konsultācijas par administratīvi teritoriālo reformu ar pašvaldībām veica formāli un nespēja atbildēt uz būtiskiem jautājumiem. Nepieņemami, ka valstī faktiski nedarbojas demokrātijas pamatprincipi, jo vietējo pašvaldību un iedzīvotāju viedokļi netiek ņemti vērā.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv