Daily Archives: 13/05/2020Ilga Šuplinska: „Šis ir izglītības iespēju laiks!”

Download PDF

Mācībspēki organizē mācību saturu un tiešsaistes platformas, un skolēnu ģimenes sniedz neatsveramu klātienes atbalstu mācībās. Latvijas izglītības sistēma pašlaik ir mūsu visu rokās, kad kopīgi uzņemamies atbildību par izglītības procesu un to, cik veiksmīgi tas noritēs. Ārkārtas situācija valstī ir parādījusi skolotāja milzīgo vērtību kā skolēnu, tā vecāku acīs, – tā projekta „Mācītspēks” digitālajā konferencē „Skolotājs: misija vai darbs?” uzsvēra izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska.

Talko ģimenes lokā un piedalies konkursā!

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

<< Konkursa NOLIKUMS >>

Jēkabpils novada jaunieši un ģimenes tiek aicināti individuālajā talkā. Sakopsim savas mājas, īpašumus un apkārtējo vidi ģimenes lokā, ievērojot visus valstī noteiktos ierobežojumus un drošības pasākumus. Savu veikumu iemūžini, ieliec instagram.com vai facebook.com vietnēs ar tēmturi #talkagimenesloka, atzīmē @jekabpilsnovadajauniesi un piedalies konkursā! Konkursā piedalās bildes, kuras tiks publicētas līdz 19.05.2020 (ieskaitot). Konkursa uzvarētājus izvēlēsimies ar nejaušo skaitļu ģeneratoru 2020. gada 20. maijā.

Sēlijas Sporta skola atsāk mācību-treniņu nodarbības klātienē

Download PDF

Pamatojoties uz 2020. gada 7 .maija grozījumiem Nr.254  Ministru kabineta gada 12. marta rīkojumā Nr.103 “Par ārkārtas situācijas izsludināšanu”punktu 4.5.3

INFORMĒJAM:

sākot ar 2020. gada 12. maiju SĒLIJAS SPORTA SKOLA atsāk mācību-treniņu nodarbības klātienē, nodrošinot sekojošus Ministru kabineta noteikumu ievērošanu:

  • vienā treniņgrupā vienlaikus pulcējas ne vairāk kā 25 personas;

Par darba organizāciju Zasas vidusskolas pirmsskolas grupās no 18.05.2020.

Download PDF

Dežūrgrupa 1,5-4 gadus veciem bērniem turpina nodrošināt pirmsskolas pakalpojumu sniegšanu bērnu vecākiem, kuri paši nevar nodrošināt bērnu pieskatīšanu.

Obligātā izglītības  vecuma pirmsskolas izglītojamie (5-6 gadīgie izglītojamie) var apgūt pirmsskolas izglītības programmu, apmeklējot izglītības iestādi klātienē un/vai turpināt mācību procesu attālināti (pēc vecāku izvēles).

Download PDF

Sīkāk Sēlijas prasmju muzeja Facebook lapā: https://www.facebook.com/selijasprasmjumuzejs/

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv