Daily Archives: 12/05/2020Kas mainīsies no 12. maija un kā rūpēties par savu un apkārtējo drošību

Download PDF

Kā pareizi valkāt sejas maskas?

Download PDF

Download PDF

Spied uz mazās Facebook ikonas augšējā labajā stūrī, lai skatītu sīkāk!

No 12. maija, braucot sabiedriskajā transportā, būs jālieto mutes un deguna aizsegs

Download PDF

Pēdējo nedēļu laikā pasažieru skaits turpina palielināties, tāpēc, lai mazinātu vīrusa Covid-19 izplatīšanās risku, no rītdienas, 2020. gada 12. maija, pasažieriem, braucot sabiedriskajā transportā, jālieto mutes un deguna aizsegs, piemēram, sejas maska, respirators, šalle, lakats u.tml. Ņemot vērā, ka reģionālo maršrutu autobusos pasažieru uzņemšana notiek pa priekšējām durvīm, autobusa vadītājs var atteikt iekāpšanu pasažieriem, kuriem nav attiecīgā aizsega.

Tieslietu ministrija informē par laulību reģistrāciju dzimtsarakstu nodaļās un baznīcās no 12. maija

Download PDF

Tieslietu ministrija, atbilstoši Ministru kabineta 2020. gada 7. maija lēmumam, grozot Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojumu Nr. 103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, informē par laulību noslēgšanu dzimtsarakstu nodaļās un baznīcās, sākot no 2020. gada 12. maija.

No 12. maija laulību noslēgšana dzimtsarakstu nodaļās un baznīcās ir atļauta, ja tiek ievērotas šādas prasības:

Download PDF

Mācību darbs novadu izglītības iestādēs – veselības un fiziskās aktivitātes mācību joma

Download PDF

Sakarā ar ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī no 14.marta mācību process Latvijas skolās tiek veikts attālināti. Arī 20 izglītības iestāžu sporta skolotāji savās skolās Jēkabpils, Krustpils, Salas, Viesītes un Aknīstes novados.

Jā, tas ir savādāk, neierastāk, esam spiesti izkāpt no komforta zonas, mainīt iepriekš ieplānoto, labi zināmo.  Skolēni jānodrošina ar radošiem uzdevumi, lai nepāriet vēlme un interese izkustēties apstākļos, kad grūtāk to izkontrolēt.  Skolotāji dalās pieredzē, tas ļoti palīdz attālinātajā ikdienas darbā. Šajos apstākļos skolotājiem darba ir kļuvis vairāk, bet pozitīvais ir tas, ka esam arī daudz iemācījušies. Arī skolēniem nav viegli, slodze ir liela, jābūt patstāvīgākiem, disciplinētiem.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv