Daily Archives: 11/05/2020Padomi vecākiem, kā apvienot daudzās lomas un “nezaudēt prātu”

Download PDF

Šībrīža situācijā ģimenes locekļi lielu daļu laika pavada viens otra kompānijā, taču ilgtermiņā šāda kopābūšana no vecākiem var prasīt daudz lielāku emocionālo stabilitāti, spēju pielāgoties un ievērojamu dienas ritma pārplānošanu. Kā neapjukt daudzo pienākumu gūzmā un saglabāt vēsu prātu,  iesaka ģimenes psihoterapeite Mārīte Bite.

Pagastu pārvaldes piedāvā talkā sakopt novada teritoriju

Download PDF

Ābeļu pagastā iedzīvotāji var:

– talkot ceļa malās, stāvlaukumā uz Biržu ceļa, Anemones mežā aiz LAU , jo tās ir diezgan piemētātas ar papīriem, bundžām utt.;

– sakopt kapsētas pagasta teritorijā;

– sakopt savus pagalmus – gan privātmāju, gan daudzdzīvokļu un pieguļošās teritorijas.

Lielā Talka, kā plānots, norisināsies 16. maijā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Ņemot vērā, pašreizējo situāciju Latvijā un visā pasaulē, kā arī paaugstinātas drošības un sociālās distancēšanās apstākļus, Lielā Talka šogad tiek organizēta, lielāku uzsvaru liekot uz individuālo talkošanu. Kā iepriekš tika ziņots, talka norisināsies 16. maijā, taču visus talkotājus aicinām izvēlēties vienu no sev piemērotākajiem un pašreizējos apstākļos pieļaujamajiem talkošanas formāliem.

Pērn savāktais atkritumu daudzums mežā – lielākais pēdējo 10 gadu laikā

Download PDF

Neskatoties uz sabiedrības informēšanu un izglītošanu vides aizsardzības jautājumos, novērojam, ka daļa cilvēku joprojām neizprot atkritumu nodarīto kaitējumu dabai – piemēram, atpūšoties dabā aiz sevis ugunskura vietu tuvumā atstāj atkritumus ar domu, ka kāds aiz viņiem tos savāks.

Muzeja nedēļa Sēlijas prasmju muzejā

Download PDF

Spied uz mazās Facebook ikoniņas augšējā labajā stūrī, lai redzētu vairāk!

Notiks Sēlijas ūdeņu sakopšanas talkas un vides lekcijas: 16. maijā – Kalna pagastā

Download PDF
Biedrība “Sēlijas laivas” ir uzsākusi Sabiedrības integrācijas fonda atbalstītā projekta “Domā globāli, rīkojies lokāli!” īstenošanu, kura ietvaros notiks piecas ūdeņu sakopšanas talkas un vides lekcijas Aknīstes, Jēkabpils, Viesītes un Neretas novadā.

Mācību darbs novadu izglītības iestādēs – matemātikas un dabaszinātņu mācību joma

Download PDF

Skola nav tikai ēka, kurā mācās. Ja kāds vēl līdz šīm to nebija sapratis, tad tagad to redz visskaidrāk. Šobrīd mācāmies mēs visi.

Skolotājiem ir iespēja un nepieciešamība rekordlaikā apgūt jaunas prasmes. Cenšamies pēc iespējas viens otru atbalstīt un palīdzēt, daloties ar savu pieredzi, idejām un praktiskiem padomiem dažādu tehnoloģisku risinājumu jomā. Skolotāju ieteikumus ņem vērā arī dažādu mācību platformu uzturētāji, cenšas risināt problēmsituācijas. Nākas ļoti daudz strādāt ar skolēnu vecākiem, kuri vēlas palīdzēt saviem bērniem un lūdz padomu dažādos jautājumos.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv