Daily Archives: 08/05/2020



Download PDF

Spied uz Facebook ikoniņas augšējā labējā stūrī, lai skatītu sīkāk!

Ieteikumi drošai rīcībai ar sadzīves atkritumiem ārkārtējās situācijas laikā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Lai sniegtu drošu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu iedzīvotājiem un mazinātu riskus Covid-19 tālākai izplatībai Latvijas iedzīvotāju vidū, ir ieviesti papildu piesardzības pasākumi, lai nodrošinātu iedzīvotāju veselību un vides aizsardzību.

Vīrusa ierobežošanai ļoti būtiska ir iedzīvotāju atbildīga rīcība ar atkritumiem šajā laikā.

 Atkritumu apsaimniekošana mājsaimniecībās, ja ir noteikta karantīna:

  • Atkritumus, starp kuriem ir individuālie aizsardzības līdzekļi (cimdi un maskas), šādās mājsaimniecībās ievieto divos aizsietos maisos.
  • Maisu ievieto konteinerā, kas paredzēts nešķirotiem To nedrīkst atstāt pie konteinera vai ievietot dalītās vākšanas konteinerā.
  • Nešķirotu sadzīves atkritumu izvešana notiek pēc grafika.
  • Rokas uzreiz pēc atkritumu izmešanas rūpīgi apstrādājiet ar dezinfekcijas līdzekļiem!

 Turpinām šķirot atkritumus

Atgādinām!

Atkritumu dalītās savākšanas punktos un konteineri:

Saeima: šajā mācību gadā valsts pārbaudes darbi par vispārējās pamatizglītības ieguvi nenotiks

Download PDF

2019./2020. mācību gadā valsts pārbaudes darbi par vispārējās pamatizglītības ieguvi nenotiks, izņemot centralizēto eksāmenu latviešu valodā mazākumtautību izglītības programmās skolēniem, kuri šo eksāmenu vēlas kārtot. Tā ceturtdien, 7.maijā, lēma Saeima otrajā – galīgajā – lasījumā atbalstot par steidzamiem atzītos grozījumus likumā “Par valsts institūciju darbību ārkārtējās situācijas laikā saistībā ar Covid-19 izplatību”.

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju saistībā ar koronavīrusa Covid-19 ierobežošanu, 12.klasei mācību gads šogad pagarināts līdz 7.jūlijam.

Valdības stratēģija nākamajam Covid-19 ierobežošanas posmam: stingri veselības drošības pasākumi sadzīvē un pakāpenisks ierobežojumu samazinājums

Download PDF

Ceturtdien, 7. maijā, Ministru kabinets pagarināja ārkārtējo situāciju līdz 9. jūnijam, vienlaikus pieņemot lēmumu par pakāpenisku atsevišķu ierobežojumu atcelšanu vai samazināšanu. Obligāts priekšnoteikums šo ierobežojumu mazināšanai ir visu fiziskās distancēšanās un epidemioloģisko drošības pasākumu stingra ievērošana ikdienā visās jomās arī turpmāk.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv