Daily Archives: 06/05/2020Piedalies aptaujā par ainavu infrastruktūru un koku saglabāšanu

Download PDF

Latvijas Ainavu arhitektu asociācija (LAAA) veic aptauju par tēmu “Ainavu infrastruktūra. Koku saglabāšana. Sabiedrības iesaiste.”
Aptaujas rezultāti tiks izmantoti ainavu arhitektūras nozares situācijas analīzē, rodot izpratni par to, kā pašvaldību speciālisti un to iedzīvotāji/lietotāji/atbalstītāji u.c. vērtē esošo situāciju koku saglabāšanas jautājumos.

Aicinām aptaujas anketu aizpildīt līdz šī gada 12. maijam. 
Saite uz anketu: 
 https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScknvT8v2sn5dnz3Ircpo-Ce96-EBkJUhcVm7V7av8_v_D8Vg/viewform

Notiks VIDEOKONFERENCE par centralizēto eksāmenu norisi un ieteikumiem to organizēšanā

Download PDF

Šī gada 7. maijā plkst. 10.00 Latvijas Pašvaldību savienībā (LPS) notiks videokonference par centralizēto eksāmenu norisi un ieteikumiem to organizēšanā.

Videokonferencē piedalīsies izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska, Izglītības un zinātnes ministrijas Profesionālās un pieaugušo izglītības departamenta direktore Rūta Gintaute-Marihina, Valsts izglītības satura centra vadītājs Guntars Catlaks, Veselības ministrijas valsts sekretāre Daina Murmane – Umbraško, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieka vietnieks Mārtiņš Baltmanis, Autotransporta direkcijas valdes priekšsēdētājs Kristians Godiņš un LPS priekšsedis Gints Kaminskis.

Videokonferenci varēs skatīties ŠEIT vai LPS mājaslapas www.lps.lv sadaļā “Tiešraides-Videoarhīvs”. Kā arī Youtube kanālā ŠEIT.

Jēkabpils novada pašvaldība izveidojusi preču zīmi “SĒLIJAS MARKA”

Download PDF

Lai paaugstinātu Jēkabpils novada uzņēmēju konkurētspēju, veicinot patērētājus izdarīt izvēli par labu Jēkabpils novada produktiem, kā arī veicinātu novada uzņēmumu atpazīstamību, pārdošanas apjoma pieaugumu un Jēkabpils novada popularizēšanu, Jēkabpils novada dome 2020. gada 30. aprīļa sēdē nolēma apstiprināt preču zīmi “SĒLIJAS MARKA” un noteikumus par tās lietošanu.

Mācību darbs novadu izglītības iestādēs – valodu mācību joma

Download PDF

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv