Monthly Archives: maijs 2020Jēkabpils Mākslas skolas Zasas filiāles audzēkņu diplomdarbu aizstāvēšana

Download PDF

29. maijā plkst. 15.00 “Rūmes” abās āra terasēs – gan pie lielās mājas, gan klēts notika Jēkabpils Mākslas skolas Zasas filiāles audzēkņu diplomdarbu aizstāvēšana.

Jēkabpils novada Tūrisma vietu darbība

Download PDF

Laikā, kad apkārt plosās slimība un valstī ir izsludināti dažādi būtiski ierobežojumi, kultūras un tūrisma dzīve ir mazliet pieklususi. Bet darbs neapstājas, tiek domātas jaunas izstādes, ekspozīcijas, aktivitātes un pasākumi priekš apmeklētājiem. Tāpēc aicinām atbalstīt, apmeklēt un atklāt vietējos tūrisma objektus no jauna, ievērojot visas noteiktās higiēnas un drošības normas!

Līdz 1.jūnijam vairākām iedzīvotāju kategorijām obligāti jāiesniedz gada ienākumu deklarācija

Download PDF

Valsts ieņēmumu dienests (VID) atgādina, ka vairākām iedzīvotāju kategorijām līdz šī gada 1.jūnijam obligāti jāiesniedz gada ienākumu deklarācija par 2019.gadu. Tas attiecas arī uz tiem iedzīvotājiem, kam saistībā ar  progresīvās nodokļa likmes vai diferencētā neapliekamā minimuma piemērošanu ir radusies nodokļa starpība, kas jāpiemaksā valsts budžetā. Tā kā ārkārtējās situācijas dēļ VID nepieņem klientus klātienē, aicinām iesniegt deklarāciju elektroniski, VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmā, kas ir arī ērtāk un  vienkāršāk.

Biedrības un nodibinājumi var pieteikties bezdarbnieku iesaistei darbā sabiedrības labā

Download PDF

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina biedrības un nodibinājumus pieteikties pasākuma “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” īstenošanai un iesaistīt bezdarbniekus vecumā no 18 līdz 29 gadiem (ieskaitot) un bezdarbniekus ar invaliditāti darbā sabiedrības labā. Pieteikumus līdz šī gada 4. jūnijam pieņem NVA filiāles Bauskā, Cēsīs, Dobelē, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Limbažos, Ludzā, Madonā, Ogrē un Rīgā.

NVA skolēnu nodarbinātības pasākumi 2020. gadā tomēr notiks

Download PDF

Nodarbinātības valsts aģentūras īstenotie skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumi 2020. gadā norisināsies divus mēnešus – no 1. jūlija līdz 31. augustam. Iepriekš pieņemtais lēmums pasākumus nerīkot atcelts, ņemot vērā COVID-19 situācijas stabilizēšanos.

Labklājības ministre Ramona Petraviča (KPV LV) uzsver, ka par skolēnu nodarbināšanu vasarā uzņēmējiem aizvien ir interese, lūgumu programmu tomēr īstenot paudušas arī pašvaldības:

Aptauja – jauniešiem iespēja izteikt savu viedokli par dzīves kvalitāti un iespējām novadā

Download PDF

Sveiks, jaunieti! Ir pienācis laiks Tev izteikt savu viedokli par dzīves kvalitāti un iespējām novadā.

Ja esi vecuma grupā no 13 līdz 29 gadiem, tad, lūdzu, aizpildi << ANKETU >> !

Anketa aktīva būs līdz 29.05.2020.

Paldies jau iepriekš! Kopā mēs varam pilnveidoties!

Jēkabpils novada Jaunatnes lietu speciāliste Anastasija Krasutina

Zasas vidusskolas 12. klases audzēkņi gatavojas eksāmeniem

Download PDF

Vidusdaugavas TV video

Lauksaimniecības tehnikas īpašniekiem jābūt modriem

Download PDF

Pēc Valsts policijas sniegtās informācijas atkal uzdarbojas lauksaimniecības tehnikas zagļi. Ar katru gadu arvien populārākas kļūst globālo pozicionēšanas sistēmu (GPS) izmantošana lauksaimniecības tehnikā, jo tās ļauj, piemēram, precīzi noteikt lauka platību, dozēt sēklas un ķimikālijas un ietaupīt līdzekļus. Tā kā GPS iekārtas var maksāt vairākus tūkstošus eiro un ir viegli demontējamas, tās piesaista garnadžu uzmanību.

Var saņemt īstermiņa aizdevumu no vienotā platības maksājuma

Download PDF

Lai mazinātu Covid-19 krīzes negatīvo ietekmi, šogad lauksaimniekiem ir pieejams bezprocentu īstermiņa aizdevums no vienotā platības maksājuma (VPM). Tas rudenī, kad tiks izmaksāts VPM, tiks atskaitīts no vienotā platības maksājuma, ko saņems lauksaimnieks par VPM pieteiktajiem platības hektāriem. Iesniegumu īstermiņa aizdevuma saņemšanai lauksaimnieki var iesniegt no 2020. gada 21. maija līdz 15. augustam LAD Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā.

28. maijā – DOMES SĒDE

Download PDF

2020. gada 28. maijā plkst. 11.00

Zasas kultūras nama zālē

Zaļā iela 6, Zasa

DOMES SĒDE,

ievērojot valstī noteiktās distancēšanās prasības!

Darba kārtība

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv