Daily Archives: 28/04/2020VID izmaksās dīkstāves pabalstus arī pašnodarbinātajiem, kas turpina saņemt nelielus ienākumus kā nepilnas slodzes darbinieki

Download PDF

Lai Valsts ieņēmumu dienests (VID) varētu nodrošināt dīkstāves pabalstu vēl plašākam pašnodarbināto personu lokam, ir papildināti 2020. gada 31. marta Ministru kabineta noteikumi Nr. 179 „Noteikumi par dīkstāves pabalstu pašnodarbinātām personām, kuras skārusi Covid-19 izplatība”. Tajos veiktie  grozījumi nosaka, ka uz dīkstāves pabalstu varēs pretendēt arī pašnodarbinātas personas, kuras vienlaikus ir nepilnas slodzes darbinieki, bet šajā darbā vidēji mēnesī saņem mazāk par 430 eiro mēnesī.

Dīkstāves palīdzības pabalsts – soli pa solim

Download PDF

Valstī COVID-19 epidēmijas sakarā izsludinātās ārkārtas situācijas dēļ ir pieņemti vairāki jauni normatīvie dokumenti. Tie domāti, lai dažādu izolācijas pasākumu radīto darba apgrūtinājumu un citu problēmu dēļ cilvēki nepaliktu bez iztikas līdzekļiem.

Ir pieejama jauna atbalsta forma – dīkstāves palīdzības pabalsts. Lai skaidrotu, kā un kas var to saņemt, Labklājības ministrija piedāvā skaidrojumu – soli pa solim.

Par pirmās palīdzības apliecībām

Download PDF

Veselības ministra rīkojums Nr. 95
Rīgā 2020. gada 27. aprīlī

Par pirmās palīdzības apliecībām

Izdots saskaņā ar likuma “Par valsts institūciju darbību
ārkārtējās situācijas laikā saistībā ar Covid-19 izplatību”
17. panta pirmo un trešo daļu

1. Ņemot vērā to, ka ārkārtējās situācijas laikā ir pārtraukts visu veidu izglītības process klātienē ārpus izglītības iestādēm:

Pilnveidota e-pakalpojuma forma atļaujas A/B kategorijas piesārņojošai darbībai saņemšanai

Download PDF

Valsts vides dienests (VVD), īstenojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu “Valsts vides dienesta Informācijas sistēmas “TULPE” pilnveide” (Nr. 2.2.1.1/17/I/022), pilnveido informācijas sistēmā “TULPE” pieejamos pakalpojumos.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv