Daily Archives: 27/04/2020Biedrības un nodibinājumi astoņpadsmit NVA filiālēs var pieteikties jauniešu iesaistei darbā sabiedrības labā

Download PDF
Covid-19 infekcijas izplatības riska novēršanai, aicinām sadarbības partnerus un klientus ievērot piesardzības pasākumus!

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina biedrības un nodibinājumus pieteikties pasākuma “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” īstenošanai un iesaistīt jauniešus vecumā no 18 līdz 29 gadiem darbā sabiedrības labā. Pieteikumus līdz šī gada 7. maijam pieņem NVA filiāles Aizkrauklē, Bauskā, Cēsīs, Dobelē, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Krāslavā, Liepājā, Limbažos, Ludzā, Madonā, Ogrē, Rēzeknē, Rīgā, Siguldā, Valmierā un Ventspilī.

Nodegusi rehabilitācijas centra “Dūjas” pirts

Download PDF

Vidusdaugavas TV video

Mācību darbs novadu izglītības iestādēs

Download PDF

Metodiskā atbalsta nodrošināšanai izglītības jomā valstī izveidojies jauns metodiskā darba organizēšanas veids. Ir notikusi mācību procesa akcentu maiņa – uzmanība pievērsta lielākai skolēna iesaistei mācībās. Tas nav viegli nevienam, taču kopīgiem spēkiem, ar pozitīvu izpratni – tas ir iespējams.

30. aprīlī – DOMES SĒDE

Download PDF

2020. gada 30. aprīlī plkst. 11.00

Zasas kultūras nama zālē

Zaļā iela 6, Zasa

DOMES SĒDE,

ievērojot valstī noteiktās distancēšanās prasības!

Darba kārtība

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv