Daily Archives: 24/04/2020Aicina dažādu profesiju speciālistus pieteikties projektā „Mācītspēks” un jau šogad sākt apgūt skolotāja profesiju

Download PDF

Skolotājs ir viena no svarīgākajām profesijām ikvienā sabiedrībā. Lai veicinātu Latvijas izglītības kvalitāti un risinātu kvalificētu pedagogu trūkumu, dažādu jomu pārstāvjiem tiks sniegta iespēja iegūt pedagoga izglītību un dalīties savās zināšanās un pieredzē ar skolēniem. 23. aprīlī sācies šogad pēdējais pieteikšanās posms projektā „Mācītspēks” ar mērķi Latvijas skolotāju rindas papildināt ar 100 dažādu jomu profesionāļiem. Projekta kandidāti var pieteikties līdz 18. maijam.

Attālinātās mācības un citi darbi Zasas vidusskolā rit pilnā sparā

Download PDF
Izvērtējot jaunos apstākļus, pedagogi secinājuši, ka šis ir intensīvs mācīšanās un pašizaugsmes laiks. Pirms tika uzsāktas attālinātās mācības, pedagogiem bija dažādas zināšanas tehnoloģijās, tagad visa pedagogu komanda savas IT prasmes ir uzlabojusi.

Daudzi izglītojamiem dotie uzdevumi ir radoši – izglītojamie darbojas ar dabas materiāliem, mācās gatavot ēst, filmēt video stāstus, dokumentēt savu darba procesu. Daži pedagogi izmanto TV raidījumā ,,Tava klase” ietverto saturu, integrējot to mācību procesā.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv